Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Problem sa klimom

Featured Replies

e sad, pocela si da citas specifikacije, nek ti je bog u pomoci:=)ja sam svoju klimu tako izabrao, limit mi bio 20k dinara, otisao u radnju i pogledao cija mi se bela boja najvise dopala. izbor je pao na panasonic i gle cuda odlicno radi. da je i daljinac bitan saznao sam tek posle.

  • Replies 352
  • Views 52.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • to je tuzno... kada su mi pre 1/4 veka namestali prvu samsung klimu to su bili majstori koje si mogao da posaljes u bakingemsku palatu da odrade posao i da se ne obrukas. ovo danas sto namesta kl

  • Ovi su moji prodavci i serviseri, iako sam na totalno drugom kraju grada, Krnjaca, na Zrenjanincu, bukvalno cim se prođe most, sa leve strane. Jako su profi. https://www.acs-klime.rs/

  • Trombone Toad
    Trombone Toad

    Podigneš poklopac klime, izvadiš dve mrežice, propereš pod vodom, eventualno asepsol, vratiš mrežice. Redovan veliki servis, u zavisnosti od uslova u kojima klima radi, na svakih dve, tri godine, gd

samo da prijavim da sam na kraju kupio lg i da nisam zadovoljan nivoom buke koju proizvodi kad duva - prebucan je. panasonic je keva.

e sad, pocela si da citas specifikacije, nek ti je bog u pomoci:=)ja sam svoju klimu tako izabrao, limit mi bio 20k dinara, otisao u radnju i pogledao cija mi se bela boja najvise dopala. izbor je pao na panasonic i gle cuda odlicno radi. da je i daljinac bitan saznao sam tek posle.
ne pitaj, naucila sam i sta sam htela i sta nisam. al i dalje nemam pojma :lol: ikare, koliko jaku buku tvoj model pravi? ovaj fujitsu navodno potpuno besuman 21 db/a. nemam pojma koliko je to.
ne pitaj, naucila sam i sta sam htela i sta nisam. al i dalje nemam pojma :lol: ikare, koliko jaku buku tvoj model pravi? ovaj fujitsu navodno potpuno besuman 21 db/a. nemam pojma koliko je to.
navodno 32db. u realitetu, mora biti vise.
navodno 32db. u realitetu, mora biti vise.
kolika je to buka, jel tolika da tvom klincu smeta da spava?jel imas jos neku primedbu na nju, na sta bi sad obratio paznju da je opet kupujes?
kolika je to buka, jel tolika da tvom klincu smeta da spava?jel imas jos neku primedbu na nju, na sta bi sad obratio paznju da je opet kupujes?
ne smeta mom klincu ali smeta meni kad spavam u njegovoj sobi :Dsmeta mi pogotovu u poredjenju sa panasonicom kojeg imam u dnevnoj sobi a koji bez problema ohladi dnevnu, spavacu i hodnik, a da nemas pojma da radi, toliko je tih.usput, lg nevidjeno hladi. ali nevidjeno. steta sto je bucan.
  • Author

kad ukljucim klimu oseca se neki odvratan miris. jel se desavalo to nekom?

kad ukljucim klimu oseca se neki odvratan miris. jel se desavalo to nekom?
očisti filter
  • Author
očisti filter
ne verujem da je filter. da nema neke veze sa gasom? mozda je crevo negde propusta ili tako nesto?!

freon nema miris (mada ponekad smrdi na motorno ulje kada je iz cevi), mogu da budu samo bakterije na isparivaču/prašina u filterima

ne smeta mom klincu ali smeta meni kad spavam u njegovoj sobi :Dsmeta mi pogotovu u poredjenju sa panasonicom kojeg imam u dnevnoj sobi a koji bez problema ohladi dnevnu, spavacu i hodnik, a da nemas pojma da radi, toliko je tih.usput, lg nevidjeno hladi. ali nevidjeno. steta sto je bucan.
i naravno, urekao asm panasonica. upravo veceras je iz njega iz cista mira krenula da pici voda. jedva smo ocistili parket. ima li iko ikakvu ideju sta bi moglo da bude? ujutro zovem servis. produzivao sam mu garanciju jedno 3 poslednje godine, bas me zanima hoce li ga dzabe opraviti.
kad ukljucim klimu oseca se neki odvratan miris. jel se desavalo to nekom?
očisti filter
i naravno, urekao asm panasonica. upravo veceras je iz njega iz cista mira krenula da pici voda. jedva smo ocistili parket. ima li iko ikakvu ideju sta bi moglo da bude? ujutro zovem servis. produzivao sam mu garanciju jedno 3 poslednje godine, bas me zanima hoce li ga dzabe opraviti.
jednostavno se zapušio kanal u unutrašnjoj jedinici pa se voda zadržava u kadici. Samo ga treba odpušiti. Nije neki posao, servis će to za čas da sredi.
jednostavno se zapušio kanal u unutrašnjoj jedinici pa se voda zadržava u kadici. Samo ga treba odpušiti. Nije neki posao, servis će to za čas da sredi.
hvala doktore :)
i naravno, urekao asm panasonica. upravo veceras je iz njega iz cista mira krenula da pici voda. jedva smo ocistili parket. ima li iko ikakvu ideju sta bi moglo da bude? ujutro zovem servis. produzivao sam mu garanciju jedno 3 poslednje godine, bas me zanima hoce li ga dzabe opraviti.
moram da pohvalim servis koji mi odrzava klime u stanu. jutros sam ih zvao, danas popodne ce doci. ako nekom treba kontakt, nek posalje pm.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.