Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Kom ne fali Stringer Bel u dupe mu kurac cel

Ko ne voli ni Omara u dupe mu udje kara

Omiljena lezba Kima, ko j' ne voli nek ga prima

Meknalti je ponajbolji svi to znaju osim drolji

Link to comment

Bolja podela je da li ste team Stringer ili team Avon Barksdale. Ja ovo drugo.

 

e bravo ... to je prava podela za ovu temu . štreber stringer je moj izbor, mada se sada nekako osećam gejasto ...

 

u stvari, jedina mana vajera što nema više super zgodnih cica, to je realno velika rupa u scenariju. ne baš kao sa šeširima, ali povelika. i u homicide je bila ona super pandurka a i doktorka, to znači da imaju iskustva sa tim.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

e bravo ... to je prava podela za ovu temu . štreber stringer je moj izbor, mada se sada nekako osećam gejasto ...

 

u stvari, jedina mana vajera što nema više super zgodnih cica, to je realno velika rupa u scenariju. ne baš kao sa šeširima, ali povelika. i u homicide je bila ona super pandurka a i doktorka, to znači da imaju iskustva sa tim.

 

 

ko ne voli Cox Juliannu dabogda mu Toni debeo.

 

+1

Link to comment

sopranos je imao sezonu (ne secam se tacno koju) gde si komotno mogao preskociti pola sezone tj prvih pet-sest epizoda i nista ne bi propustio. bas smor u nekim trenutcima. dok kod wirea je bukvalno svaka scena bitna za radnju citave serije.

 

homicide mi je bio dobar dok je pembleton bio svoj. posle njegovog strokea je serija otisla u kurac. poslednju sezonu nisam ni gledao. a i ova nova ekipa je smarala na celu sa iritirajucim kellermanom.

Link to comment

majkl korleone je romansirana verzija šefa mafije kakvi su bili sredinom prošlog veka, dok je toni soprano pak realistična verzija mafijaškog bosa 21. veka

 

od prilike kao metoda stanislavski vs. naturščici. kao lorens olivije vs. paja vujisić

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mogli bi pored vec postojecih (cigani-grobari, c-p, radule-ostali) da otvorimo i novi front zica-sopranovi. Dacu slagvort kletvom koju sam upravo smislio. Ko ne voli Tonija Soprana, ne docek`o sutrasnjega dana. 

 

Ko ne voli Žicu

Nek oseti nejebicu...

Link to comment

majkl korleone je romansirana verzija šefa mafije kakvi su bili sredinom prošlog veka, dok je toni soprano pak realistična verzija mafijaškog bosa 21. veka

 

od prilike kao metoda stanislavski vs. naturščici. kao lorens olivije vs. paja vujisić

 

Toni Soprano je realistican koliko i Paja Patak

 

edit:

a tek ona gnjavaza sa psihijatrusom, morao sam da preskacem

 

edit:

da budem jasan, Sopranos jeste dobra serija ali pricati o nekakvoj realisticnosti jebote...

Edited by 3opge
Link to comment

Najbolje od svega je sto je lik bubblesa radjen po stvarnom policijskom dousniku koji je koristio tu foru sa sesirima ;)

 

to si sad izmislio. ili je neka internet mitologija tipa prva kolakola je bila zelena

u najgorem slučaju su možda negde jednom koristili tu foru jer u skučenom/zatvorenom prostoru nisu mogli da neprimećeno koriste fotoaparat, ali sve preko toga bi bila sprdnja.

 

:fantom:

Link to comment

to si sad izmislio. ili je neka internet mitologija tipa prva kolakola je bila zelena

u najgorem slučaju su možda negde jednom koristili tu foru jer u skučenom/zatvorenom prostoru nisu mogli da neprimećeno koriste fotoaparat, ali sve preko toga bi bila sprdnja.

 

:fantom:

 

sta, u stvari, ti hoces?

ne valja ti lik Bubblesa jer je uradio to sa sesirima?

Link to comment

Toni Soprano je realistican koliko i Paja Patak

 

 

realističan je zato što ga ne gledamo isključivo u situacijama tipičnim za mafijaškog bosa. čak se sam lik više razrađuje i profiliše kroz odnose u porodici(sin, ćerka, majka pa i otac) gde su problemi slični onima koje ima običan plebs.

 

kad vidim one snimke hapšenja nekog bosa, meni je to sopranovski™ 1 kroz 1

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...