Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Kraj trece. Malo se utisak popravio, mada opet ostaje neki crv sumnje u meni. Jbt radis na prisluskivanju, roknes ih i na "potrosnim" telefonima, uhvatis im veze i sifre i onda dobijes dojavu na parcetu papira :mellow:  (btw u tom momentu sam znao da ce ga Avon roknuti) E, to me je bas smorilo.
Ocekivao sam malo zesci finis, ali Avon se, u maniru stare skole jel, samo elegantno predao.

 

Jak mi je cvikeras iz NY, sto Omar kaze "Leptir Masna". I scena gde su oni na otvorenom, prakticno kao pocetak dvoboja (to je uvodna scena u predzadnjoj epizodi S3) je vrhunska, svaki njen detalj. Sa sve ovim RayBan okvirom, hipste pre hipstera :D

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni je druga omiljenija od 4. i tužnija zbog finala sa Sobotkom jer sam se poistovetio s njim ali 4. je definitivno onako dubinski najteža. Tek tu s decom se u potpunosti razumeju razmere getoa. 

 

Plus završna scena razdvajanja. Žasu potpuni. 

Link to comment

Ali čekaj da vidiš finale pete. Tek onda će ti se iskristalisati da si gledao priču o Baltimoru. Tj. o svakom gradu na planeti Zemlji.

 

Dark corner of the american experiment.  :smrz:

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...