Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

zapravo mie je tesko da zamislim njene gledaoce 2002. koji je gledaju na jednom sedmicno.

Ja sam bio jedan od njih. Nedeljom vece u 9. Pocelo je cini mi se u prolece 2002. 

 

Sledeceg proleca sezona br 2 (najbolja), a u terminu posle Wire - Ali G, Borat i Bruno. Savrseno nedeljno vece. 

Link to comment

znam da je većina nas odgledala seriju do kraja, ali ne mora najveći spoiler da se otkriva, ipak ima ljudi koji još gledaju ili će tek da počnu.

Smrt Meknaltija u 2015. je već stvar opšte kulture, kakav crni spojler...
Link to comment

o boze, kakva rasprava. wire je daleko kompleksnija serija od homicide, socioloska studija, s ambicijom da gradi moderni mit na veoma klasican nacin.

 

bradilko, nemoj da pises pijan, neko ce ti jednom na te tvoje bijedne uvrede odgovoriti kako dolikuje umjesto da te stedi.

 

a koji car je rekao da je wire pc?

Edited by morgana
Link to comment

ja evo vec dva dana motam po glavi, volim ih obe, ali drugacije, homicide mi je ko ed mekbejn, a zica ko elroj, tako jedino mogu da ih razlucim. ali za razliku od ove dvojice gde ne bih mogla da se odlucim, sa mnom na mars ide zica.

Link to comment

Al da mi niko nije skrenuo paznju na Babsa :o . Od prve sezone mije Babls jedan od najgotivnijih, prava metafora old skul Baltimora, uvek na klackalici izmedju strejt i narko fazona, uvek nesto pokusava da "radi" (malo bakra, malo belih majica), pa se ubacuje u film policijskog saradnika, pa izvlaci iz sranja svog belog ortaka. Sjajn karakter.

 

Inace veliki plus za scenu na sredini trece sezone kad String priznaje Avonu da je roknuo D'Andjela.

Link to comment

babsu je lik na ulici prisao posle nekog snimanja kad je napustao set i pitao dal moze da mu nesto zavrsi.

kaze da nikad nije veci kompliment dobio :)

 

dojaja sto si tek na pola trece, stabi ja dao da sam tek na pola trece :(

tek ces da vidis zasto se toliko lozimo na zicu i zasto nam je besmisleno poredjenje cak i sa jednim malim tv remekdelom u vido houmsajda.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...