Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

pocetak 4 frejma Selbi-Dot vrlo tezak, dosta sakrivanja, ali je atmosfera kao na revijalnom mecu, cak je Selbi u jednom trenutku pravio "turski sed" na stolu shto kaze voditelj "Selbi kao da se bavi jogom" :D ...

Link to comment

preko leve martinele, oko srednje rupe, je prebacio levu nogu i savio je u kolenu (kao za turski sed)...malo sam prebacivao sa Live-Atletiko i svaki put su neshto rondali i smejali se (i igraci i publika), ne videh kako je zavrsheno?...

Link to comment

nadam se da ce selbi da se prikupidobar je u vracanju u zivot tj igrumada nisam sto posto sigurna ovog puta da ce da se izvucekako god, drzim mu fige

Link to comment

John Higgins suspended in snooker bribe probe

World number one John Higgins has been suspended from all future tournaments after reportedly agreeing to take a £261,000 bribe to lose frames.World Snooker chairman Barry Hearn said he had to take "drastic action" following the News of the World report.The paper says it has video of Higgins and manager Pat Mooney making a deal.Mr Mooney is quoted as saying they feared for their safety at the time. There is no suggestion Higgins has ever thrown a frame or fixed a match.The paper's video reportedly shows Higgins and Mr Mooney meeting with an undercover reporter in Kiev, Ukraine, and agreeing to alter the outcome of frames in return for money.Mr Mooney has since resigned from the board of the World Professional Billiards and Snooker Association (WPBS), whose commercial arm is World Snooker.Promoter Mr Hearn warned the "survival" of snooker was now "under pressure" and explained why Higgins had been suspended."While we are not saying John Higgins is guilty of anything, we feel the revelations are such that he has a case to answer," he said."While that process is under way, he will be suspended."The message is clear to anyone involved in snooker, any doubts about the integrity of the game will not be tolerated by this administration, and they will be dealt with in a very harsh but fair manner."Six-time world champion Steve Davis was stunned by the news on what he called "a dark day for snooker".
Ovo je prilično velika stvar. Ne verujem da će ići do nekog procesa, ali ovo je nesumnjivo najveći skandal u sportuza dugo dugo vremena, možda ikad.
Link to comment

ja se finala neću ni sećati, ali reprize finala iz '85 svakako hoću.ne znam dal ste to gledali, ali su prikazali "revanš" finala iz '85 koji su odigrali Steve Davis i Dennis Taylor. To je možda i najpoznatiji meč svi vremena, 35 (odlučujući) frejm je završen "sudden death" igrom, pošto je Taylor uspeo da izjednači. Danas su se obojica zajebavali na tu temu, pokušavali da ponove taj meč, sjajno je bilo. Neverovatno je šta ta dva metuzalema mogu da pogode Hail.gifedit - robertson je fantastičan "potter", ali mu je safety igra i dalje na prilično slabom nivou. Ako taj deo poboljša mogao bi da ima jako lepu karijeru.

Edited by Alphons
Link to comment
Brate kakvo finale. Izdržao do kraja nekako. Ugly.
ja izdržao do 17-13. ono je na momente bilo negledljivo, stvarno. I da, znam da sada kenjam iako ne umem ni štap da držim, ali ono je bilo strašno. Komentatori na ES su prvo pričali 5 minuta negde oko 25og frejma kako bi finale moralo da počinje ranije; onda su, par frejmova kasnije, samo konstatovali "da možda finale ne bi toliko trajalo da ovi momci igraju malo brže". Mislim da su svi koji su gledali finale karmički zaslužili da se u istom sledeće godine nađu Ronnie i Hendry, recimo.
Link to comment
ja se finala neću ni sećati, ali reprize finala iz '85 svakako hoću.ne znam dal ste to gledali, ali su prikazali "revanš" finala iz '85 koji su odigrali Steve Davis i Dennis Taylor. To je možda i najpoznatiji meč svi vremena, 35 (odlučujući) frejm je završen "sudden death" igrom, pošto je Taylor uspeo da izjednači. Danas su se obojica zajebavali na tu temu, pokušavali da ponove taj meč, sjajno je bilo. Neverovatno je šta ta dva metuzalema mogu da pogode Hail.gifedit - robertson je fantastičan "potter", ali mu je safety igra i dalje na prilično slabom nivou. Ako taj deo poboljša mogao bi da ima jako lepu karijeru.
Zao mi je sto sam propustio reprizu, video sam samo slike. Inace finale (bar meni) nije bilo dosadno kao sto sam mislio iako nisam ljubitelj ni jednog od njih dvojice.Jel ima nekih novosti za Higinsa, da li je pocela istraga?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...