Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

hoteli u opatiji gostima hotela naplacuju parking u hotelskoj garazi. 

Ima toga još po raznim hotelima...

 

Internet je isto standradna stvar po ostrvima i još ponegde (Dubai, Abudabi...)

Link to comment

Ima toga još po raznim hotelima...

 

Internet je isto standradna stvar po ostrvima i još ponegde (Dubai, Abudabi...)

 

a kako stoji stvar sa wifi-em u apartmanima po halkidikiju - ima/nema/besplatan/placa se?

Link to comment

a kako stoji stvar sa wifi-em u apartmanima po halkidikiju - ima/nema/besplatan/placa se?

Jbg, to će morati neko drugi, ja sam valjda jedni Srbin koji nije bio nikada tamo :)

Link to comment

frendici koja je bila lani na rodosu u hotelu naplacivali lezaljke. i internet i to bas neko guljenje..

 

ko ode da letuje na rodos treba mu naplacivati pored lezaljke i vazduh i cesmovacu.

Link to comment

hrvat je to, uci od najboljih.

 

nikad u grckoj nisam video da se naplacuju lezaljke ali je mozda do mene sto idem na bezvezna mesta, pored toga cedjeni sok od prirodnog djusa kosta 2.50-3.00 evra, nadam se da ce i to jednog dana uticati na pojeftinjenje usluga na jadranu.

 

To tvoje je jeftinoca, na Atosu je cena bila 3.5 (kafici na i van plaze) - 4.5 (hotelske plaze) evra sada u junu.

Lezaljke su naplacivali na Skijatosu, ali to su iz kafica, ne hotela (posto smestaja nije ni bilo na tim plazama), mislim da je cena bila 8 evra (valjda za dve osobe, tj dve lezaljke i suncobran).

 

 

Bio prekjuče u Cavtatu

Divna mesta za kupanje ima Cavtat ^_^ , mada ne znam gde je tvoj hotel

Link to comment

cek bre, pa gde to gostima hotela naplacuju lezaljke? /ako sam dobro shvatila da ste bili gosti hotela/ nije da letujem po hotelima, ali nigde nisam videla, u prolazu, ili na retkim seminarima kada sam boravila u istim :-) da se lezaljke i peskiri naplacuju gostima. ako i naplacuju, to rade onima koji nisu gosti hotela /naravno, nije da tvrdim da je svugde sada tako, vise je ovo kao neko pitanje :-)

 

Nismo bili gosti, svratili na jedan dan.

Link to comment

Divna mesta za kupanje ima Cavtat ^_^ , mada ne znam gde je tvoj hotel

 

Najluksuzniji hotel u ex-YU, ne znam kako se danas kotira. Na levoj strani obale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...