Jump to content
IGNORED

SF i fantasy


dare...

Recommended Posts

BTW. Čitanje 9 knjiga Džordana u serijalu (jedna za drugom u proteklih dva meseca) je lep doživljaj koji svima preporučujem... Otvoriš jedan alternativni svet, jednu lepu priču u koju sa radošću ulaziš kad god poželiš da izađeš iz svakodnevnice. :)
nebilotizapovedjeno, a koji je poslednji dzordan u nizu, tj. do sada? jel prvi deo krune macheva, il ima josh neshto posle?(ne chitam, snabdevam :P)
Link to comment
nebilotizapovedjeno, a koji je poslednji dzordan u nizu, tj. do sada? jel prvi deo krune macheva, il ima josh neshto posle?(ne chitam, snabdevam :P)
Jes vala... Kruna mačeva :rolleyes: Ali je skoro (pre mesec/dva dana) izašao i drugi deo Gospodara Haosa. Ja ne stigoh da pazarim ni jedno ni drugo... <_<
Link to comment
Jes vala... Kruna mačeva :rolleyes: Ali je skoro (pre mesec/dva dana) izašao i drugi deo Gospodara Haosa. Ja ne stigoh da pazarim ni jedno ni drugo... <_<
jeje, josh kad bi ja znala dal sam kupila drugi deo tog haosa :unsure:(valjda nece da primeti ^_^)a onaj martin je u vjechnaja lovishta? jel to sigurno <_<
Link to comment
jeje, josh kad bi ja znala dal sam kupila drugi deo tog haosa :unsure:(valjda nece da primeti ^_^)a onaj martin je u vjechnaja lovishta? jel to sigurno <_<
Jes... Ali kažu da je gospođa Martin, platila tim pisaca, da izvuku stvar i u par pristojnih knjiga dovrše pričanije pokojnika u nekom logičnom završetku...Ali je izgleda sve to potrajalo, jerbo se pokojnik pred kraj rasplinuo u jedno mnoštvo likova koje treba jal prikupiti, jal usmrtiti, da bi se serijal konačno dovršio... <_<
Link to comment

o kom to martinu pricate? george nije umro, ako na njega mislite, eno ga u portugalu drzi kurs pisanja.ako je neki drugi, izvinte.ajd kad sam vec ovde, na brzaka megaultra pohvala za najnovijeg kinga. the duma key je onaj pravi king. obavezna literatura. ko i uvek, original pre nego prevod.

Link to comment
o kom to martinu pricate? george nije umro, ako na njega mislite, eno ga u portugalu drzi kurs pisanja.ako je neki drugi, izvinte.
Jel... Sorry! :unsure: Ja čitao onomad, da je nešto na samrti... I da gospođa unajmljuje pisce da završe serijal...Znači živ i zdrav... švrćka se po Juropi i drži pričanije... <_< Jel bar završio te Pesme leda i vatre, nekim normalnim završetkom, pa posle nek se švrćka kako mu drago... :rolleyes:
Link to comment
Jel... Sorry! :unsure: Ja čitao onomad, da je nešto na samrti... I da gospođa unajmljuje pisce da završe serijal...Znači živ i zdrav... švrćka se po Juropi i drži pričanije... <_< Jel bar završio te Pesme leda i vatre, nekim normalnim završetkom, pa posle nek se švrćka kako mu drago... :rolleyes:
Da nisi ti pomešao Jordana i Martina? Gde si čitao da je na samrti?
Link to comment
Da nisi ti pomešao Jordana i Martina? Gde si čitao da je na samrti?
holi djizs, ovaj je u vjechnaja lovishta.a ovaj nije.dare bre, mojne me tako, nije ideja da ja guglam stvari koje me ne zanimaju, neg ti da mi kazesh ^_^kakogod, naruchih nastavak tog jednog, za kog se sad ispostavilo da je umreo :(
Link to comment
  • 3 weeks later...

Promakla mi je chinjenica da je Tomas M. Dis pre 16 dana samoubistvom okoncao svoje ovozemaljsko bivstvovanje. Njegov kratki, spekulativni roman "Logor koncentracije" o sifilis/lsd hibridu koji razara centralni nervni sistem uz bljesak genijalnosti (ka u Njegosa) je slager moje adolescencije, knjiga koju svakako ne smete propustiti. Maestro je pred smrt pisao dnevnicke beleske i poeziju, a najavljen je i novi roman.

Link to comment
  • 1 month later...

Pazario i čitam obe "Krune Mačeva"Kažu 4 deo Vukodava za Sajam Knjiga.Za Martina nemaju pojma, jer se tek nešto najesen očekuje u Americi...Dotle toplo preporučujem ovaj sada kompletiran triling Trudi Kavanah u izdanju Alnarija. Pročitao dve od tri, a tri je pravi broj da se svaka saga završi i tema ne širi previše... Lepo, lako i nije ne znam kako skupo... Sa kućnom dostavom u roku od 24 sata i stane u 1500dindži..E, a vi što letujete po Hrvatskoj, bi mogli da pazarite recimo celu Bižolkinu Vorkosigan Sagu (vidi knjige) pa da pozajmite mojoj malenkosti na čitanje kad vi završite.... :rolleyes:

Edited by dare...
Link to comment
E, a vi što letujete po Hrvatskoj, bi mogli da pazarite recimo celu Bižolkinu Vorkosigan Sagu (vidi knjige) pa da pozajmite mojoj malenkosti na čitanje kad vi završite.... :rolleyes:
podseti me da mi je palo na pamet da ti poklonim ove koje vec imam. i jasno, ako ubuduce pazarim jos koju. vec me tamo ceka nekih 5 `nevorkosigan` knjiga, pa necu nista kupovati this time. za ove koje su ovde tje da se dogovorimo ;)p.s. pripravnik za ratnikavorska igracetagandabraca po oruzjulagunin barajar i krhotine casti verujem da imas :)edit: treba mi na polici mesta sa kinga :D :rolleyes: Edited by Cruella De Ville
Link to comment
podseti me da mi je palo na pamet da ti poklonim ove koje vec imam. i jasno, ako ubuduce pazarim jos koju. vec me tamo ceka nekih 5 `nevorkosigan` knjiga, pa necu nista kupovati this time. za ove koje su ovde tje da se dogovorimo ;)p.s. pripravnik za ratnikavorska igracetagandabraca po oruzjulagunin barajar i krhotine casti verujem da imas :)edit: treba mi na polici mesta sa kinga :D :rolleyes:
Hvala! :) Računaj na moju malenkost.
Link to comment

chek chek, sad kad gledam ovde, kod njih, pa toga ima mnogo, jel to sve isti serijal? da pochnem da shtedim? zna neko?i kojim redosledom idu, bar par prvih posle one 2 sto su izdate kod nas? (i jel ima smisla to chitati?)

Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...