Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

zna li neko kako se slazu bicikl i jebena disko hernija?

pricam o grackoj voznji tamo de je ravno i pogodno za nas invalide.

 

Nisi pitao tog fizijatra kod kog si bio?

Link to comment
7 hours ago, Venom said:

Olakšavajuća okolnost je što je poslednja etapa od 20km skoro skroz ravna, tako da ako dođem dotle nekako ću se dovući do kuće.

Ja sam u proslu nedelju ponovo se pokrenuo nakon dva mjeseca, prethodno bacio oko na mapu, do naselja u blizini 16km u jednom smjeru, kontam 30km taman, nema mnogo uspona, asfalt, mogu ja to. U povratku manje vise ok, ali poslednjih 15-ak min jedva. Znas da sam usao u grad i na nekih 1km do kuce 2x odmarao na klupama po 5-10 min. Umro. Strava volsebno zabiljezila predjenih 56km. Svakako podrska za voznju ali samo kondicija znaci. Ili bar ne biti bas grob :fantom:

  • +1 1
Link to comment
On 1. 9. 2023. at 0:47, ToniAdams said:

zna li neko kako se slazu bicikl i jebena disko hernija?

pricam o grackoj voznji tamo de je ravno i pogodno za nas invalide.

ja imam disko herniju, idem bajsom na poso. pitam sam dr, kaze da je ok, sve dok ne vozim spust po planni. jedino sto mojim ledjima ne prija je iznosenje bajsa iz podruma svako jutro. ostalo je kul.

Edited by Grunf
Link to comment

Želim da montiram kuku za kačenje bicikla uspravno na zid. Neka verzija ovoga https://www.decathlon.rs/zidni-podni-drzaci-i-spremanje-bicikala/313305-10428-kuka-za-bicikl-za-na-zid-ili-plafon.html#/demodelundefined-8576774/demodelsize-254univerzalna_velicina

 

Ali bih probao da iskoristim to što mi je na terasi montirana klima na faktički idealnoj visini, pa onda da montiram kuku na nosač od klime, da ne bušim zid. Ima li neko ideju čime bih mogao da pričvrstim kuku za nosač? Nosač klime izgleda otprilike ovako https://www.elektrospektar.rs/e-shop/oprema-za-montazu-klima-uredjaja/nosaci-za-klima-uredjaje/0253194nosacklimauredjaja91218produzeni0253194-detaljnije

Link to comment

Ne znam ni ja, ali ja sam svoje kuke uvrnuo u letvu koju sam okačio na zid, da ne bih morao opet da bušim zid ako budem menjao raspored bicikala. Možda možeš da pričvrstiš letvu za nosač klime, pa posle pričvrstiš kuku na nju.

  • +1 1
Link to comment

Prešao sam juče onih 120km što sam pominjao. Počelo je veselo, pukla mi je guma posle 9km 😆. Za poslednjih 10 godina mi je pukla guma dva puta, juče i prošle godine na letovanju. Baksuz. Elem, išli smo laganim tempom i na kraju je ispalo mnogo lakše nego očekivano. Čak ni temperatura od 30 stepeni nije bila neki problem, jer smo kad je upeklo išli kroz strava deo staze kroz šumu gde je bila debela ladovina. Pred najveći uspon na kraju posle 100km jedan drugar je crk'o ipak i onda smo tu išli kao puževi, pa je meni i trećem bilo još lakše.

 

Jedini minus je što mi je bajs polako za remont, stalno nešto škripi i kucka. 

 

Screenshot_20230910-1953372.thumb.png.f9a245f584431a97876cfab5fc7394c2.png

 

 

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...