Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

13 hours ago, Djuro said:

Na usponu kod Limskog kanala, mozda 2 km dugom, napravila se kolona od 10-ak automobila iza mene. Posto je put uzak (jedna traka, krivine) strpljivo su cekali pravi trenutak kako bi me obisli.

 
Svi osim dvojice: jedan BG auto je - kako vec to oni umeju :laugh: - seo na sirenu , psovao kroz otvoreni prozor i nervozno isekao, a iz drugog SLO- LJ me je zena pljunula pri obilasku, sa suvozacevog mesta. 
 

refueling:


FEDC380A-ABB2-4229-8C60-2BBA7019751D.jpeg

 

  • Haha 7
Link to comment

 

@Lancia
 

Vidis, to su korisne informacije. Hvala ti.

 

zbog bajka bih dosao, negde oko feb-marta, kad je kod nas jos zima.

 

kakav crni provod :laugh:. Daj mi korektnu terasu i veliki walk-in tuš, i ja sam miran :laugh:.

 

Edited by Djuro
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

 

@Lancia
 

Vidis, to su korisne informacije. Hvala ti.

 

zbog bajka bih dosao, negde oko feb-marta, kad je kod nas jos zima.

 

kakav crni provod :laugh:. Daj mi korektnu terasu i veliki walk-in tuš, i ja sam miran :laugh:.

 

Normalno sredinom marta manje-vise pocinje sezona vetra na Fuerteventuri, ako ti to nesto znaci, mada ove godine vetra nije bilo sve do kraja juna.

Javi se uostalom ako ti treba neki info.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ja sam odusevljen kako se na Fuerteventuri vozaci ponasaju prema biciklistima,

Ja sve očekujem da napišeš "koliko su dobri bili talasi za surf danas, visoki ali savršeni" a ono "evo me u kolima" "evo me na bajsu". Jao! :laugh:

 

U stvari sam došao na temu da nešto pitam ali sam zaboravio šta, nasekirao me lancia :)

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ja sve očekujem da napišeš "koliko su dobri bili talasi za surf danas, visoki ali savršeni" a ono "evo me u kolima" "evo me na bajsu". Jao! :laugh:

 

U stvari sam došao na temu da nešto pitam ali sam zaboravio šta, nasekirao me lancia :)

U pravu si prijatelju :) samo sto ovde ne moze da se mrdne bez kola a i jos uvek sam suvozemna zivuljka.

Link to comment
6 minutes ago, I*m with the pilots said:

@Djuro Nema nekih staza po Hrvatskoj gde si sad ili ti baš odgovara asfalt? U stvari, ti verovatno najviše i voziš po asfaltu ?


vozim i jedno i drugo.
ima svega. sta te zanima?

Edited by Djuro
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:


vozim i jedno i drugo.
ima svega. state zanima?

Zanimalo me je da li je tvoja voznja po putu iz nužde ili to preferiraš.

Imamo ovde poznanika koji vozi samo po asfaltu, takav bajs i ima i ide na takmičenja.

Link to comment
2 minutes ago, I*m with the pilots said:

Zanimalo me je da li je tvoja voznja po putu iz nužde ili to preferiraš.

Imamo ovde poznanika koji vozi samo po asfaltu, takav bajs i ima i ide na takmičenja.


uglavnom asfalt, isto zbog takmicenja.

a imam i monty bike, i tt.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Šta koristite za planiranje vožnji i/ili navigaciju? Ja komoot i generalno je ok, jer ima dosta solidnih predloga (npr zgodno mi je kad drugi korisnici okače fotku puta, pa vidim kako izgleda), ali navigacija je kilava, svakih 10km me smara s nekom gluposti, pa kao promašio si skretanje, onda moram da stanem i pogledam telefon i vidim da je sve ok.

 

Zvao me drugar da vozimo onaj tamo vikend 120km, drugi deo jedne lokalne "staze", u stvari samo spojene gradove nekim nasumičnim putevima. Olakšavajuća okolnost je što je poslednja etapa od 20km skoro skroz ravna, tako da ako dođem dotle nekako ću se dovući do kuće. Otežavajuća okolnost je što je plan da se ide vozom prvo, pa onda nazad kući, ali je jedina realna opcija voz u 7 ujutro. Drogiraću se kafom. I on vozi MTB tako da nećemo jurcati iako je uglavnom po asfaltu. Otkako smo dogovorili sam makar odvezao 2x45 i jednom 30 (zapravo sam hteo istih 45, ali nisam imao vremena) tako da neću biti baš skroz od 5km dnevno do 120km, ali mislim da ću svejedno da svisnem.


Ako se drugar ne bude bunio, možda izvezemo sutra 65km čisto da vidim gde sam.

 

Screenshot2023-09-01at00_22_39.thumb.png.37c9cc9c9f2f0ea2bd3bd97549661468.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...