Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Zamenio centralnu konzolu za pedale, kupio rogove za volan, kupio novi lanac, kupio nogaru, čekam da se to ispodešava i da ga zaverglam kako dolikuje. :)

Link to comment
Koji slepci :isuse: Zar bas nisu mogli da naprave nesto da se ne prekida biciklisticka.
Nadam se da je privremeno, dok ne završe sve radove koji se tiču samog mosta, prilaznih rampi i svega ostalog. Tako bar deluje, jer trenutno staza faktički ide kroz deo gradilišta. Valjda će na kraju da urade i stazu kako treba, jer je deo pre mostića kad se dolazi od Ade lepo urađen, a onda prekinut kod mostića... Slika sa beobuild-a:image024ll.jpg
Link to comment

Mozemo samo da se nadamo :)Mada je u oivoj zemlji logicnije ocekivati da do sledece sezone nesto dodatno zeznu nego da nesto srede.

Link to comment

Treba da kupim bajs jer mi je onaj Caprjolo Cobra maknut iz zgrade prosle godine a jako sam se ulenjio od tad jer sam vozim kola. E sad, drug mi nudi ovo za 100 evra pa me zanima jel valja cemu:Hteo sam da uzmem neki obican za 50-60 ojra a ne sa ovim amortizerima i zajebancijama, ali provozao sam ga i ide sasvim fino. Pomagajte.

Link to comment

meni se cini vredi tih para, ali je vaznije pitanje da li ti treba ovakav bajs?mislim, obzirom da si hteo neki jaftin.a ako ga kupis ozbiljno razisli o veoma debelom lancu

Link to comment

+1Meni je potpuno bizarno da ljudi za voznju po gradu kupuju ovakve bicikle. A i diskove bih izbegavao.Mada za 100 evra nije da bi pogresio.

Link to comment

Ako mozes da nadjes neki obican za 50-60e drzi se toga, ili spusti cenu ovome na toliko, nisu daleko.Ovo je neko kinesko sranje sa nalepnicama, nasminkano tako da se klinci loze :DAko neces da potrosis barem 500e izbegavaj ove "full suspension" bicikle.

Link to comment

Realno, i nov vredi toliko, tako da, ako je kao nov bez " ", onda ok, tip bicikla je drugo pitanje, takođe mislim da je neodgovarajući.1 general rule, izbegavati suspenzije, disk kočnice i ostalu fensi opremu kod jeftinih bicikala.

Edited by El Guapo
Link to comment

Zašto kažete "suspenzije", zar se to ne zove kod nas amortizer?Elem, Zlije, kad si mogao onom naslepo da pozajmiš 100 eu, onda možeš i s ovim da rizikuješ.

Link to comment

Pa zove se. Prednji i zadnji amortizer. Samo sto se takvi bajkovi zovu "full suspension", pa eto nekome udje u recnik. A slazem se da je nepotrebno u gradskim uslovima, pogotovo te jeftine varijante. Stave neko govno, bitno je samo da izgleda svemirski

Link to comment
Zašto kažete "suspenzije", zar se to ne zove kod nas amortizer?Elem, Zlije, kad si mogao onom naslepo da pozajmiš 100 eu, onda možeš i s ovim da rizikuješ.
Nije to samo amortizer :D Kao što u kolima ima amortizera, pa ti nije svejedno da li sedaš u nešto predratno sa lisnatim oprugama, ili u najnoviji BMW sa modernim multilink suspension-džabuovima. I jedno i drugo su vešanja i suspenzije, sa kojima se ljudi pate već evo sto godina pa nikako da ga pogode kako treba. Pa nije za očekivati da će neki polupismeni Kinez da ti sklepa za 100€ takvo vešanje da osećaš da ide kao po staklu. Ustvari, da ne budem predrasudan, sklepaće ga - ali to ondak ne košta 100€. An art and a science at the same time. Drumski bicikli nemaju nikakvo vešanje a opet te leđa ne ubijaju posle 50km. Sve to ima svoje.
Link to comment
ako su sistemi menjanja brzina, kočnice i točkovi u redu... ne vredi te pare. takav nov je čini mi se oko 150 a full suspenšon treba da je mnogo skuplji da vredi nešto na duge i rumbave staze. daj mu 50 maksimum 70 ili ugrabi nešto ovako mada mislim da će se prodati u roku od par sati...
Šta je ovo uopšte, u oglasu scott a na slici scout? Samo još adibas patike da kupi i teraj... :D
Link to comment
:lol: znači ovo nije baš takva prilika kako mi se učiniloScout, fabrika kod Milana, imaju bicikle različitih kvaliteta ali ni prići Scott-u
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...