Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Uh, znam. Listam ja to, al ipak su oglasi, pa je tesko ubosti bas ono sto meni treba ;) . Bio danas do Planet Bajka u Fitexu. Sediste koje je u na sajtu 1800, kosta 5500 <_< Vidim da cu morati da opicim turu po svim njihovim objektima. Ovo mi se najvise dopada, samo jos da ga nadjem...2500.jpg

Link to comment

za PLanet Bike idi u onaj u vojvode Stepe, ovaj u Fitexu je "tek u formiranju". Bio pre neki dan da kupim gume - imaju od svakog modela samo po 1 (?!). Kažu - dobiće ovih dana. u Stepe veći izbor.Takođe, pogledaj u Ždanovljevoj - ona radnja koja je valjda Capriolova. Prekoputa Raiffeisen banke.

Link to comment

Gledao sam Capriolov katalog i imaju ocajan izbor sedista, na zalost. Tamo cu svratiti da pogledam katadioptere/prizme/macije oci. Jebote, najjeftinija stvar, a niko je nema <_< Za Planet kod Autokomande sam i cuo da je dobro snabdeven. Posto pored sedista treba da uzmem i svetlo prednje/zadnje, brzinomer, naocare, moracu da obidjem sve radnje dok ne nadjem sve to po planiranim cenama.Malo sam gledao po Selle Royal sajtu i tamo nema respiro sedista ispod pedesetak evra, sto onda znaci da su ove cene od oko 5000 realne, a procitao sam na domacem forumu da je neko kupio jedno takvo sediste bas za 2500 u PBu. Za ovo gore slike pise da ima na Autokomandi, pa se nadam da cu ga i naci po toj ceni. Ako ne, uzecu Velo plush za 1300 i nek se teraju.Nego, jel zna neko kako se montira obicno zvonce? zvono110.th.jpgDa li moze da ide direktno na volan, ili moram da skidam gripove, kocnice, menjace, pa da ga navucem?

Link to comment

Jel utvrdjeno da li je prema novom zakonu obavezna kaciga a pricalo se i o reflektujucem prsluku. Danas vidik neki matorac se vozika i nosi prsluk.Dajte mi preporuku za neke obicne (citaj jeftinije) rucke. Imao sam sundjeraste ali debele ali ne mogu takve da se nadju odavno a sad moram da ih menjam.P.S. Treba mi i preporuka za neku manju torbicu sa dve pregrade, idealno za volan ali odgovara i neka koja moze da se zakaci na sipku ispred sedista/iznad srednjeglave.

Edited by jimi
Link to comment

Upravo dođoh iz Njemačke, jedna od najdražih stvari koje sam kupio, a ruku na srce, nisam mnogo jer je sve skupo ko sam djavo, je neki gel koji se navuče na sic, da guzica ne plače već posle par km. Kakvo je u praxi mogu da javim, ali na dodir prstiju, obećava :wub:

Link to comment
Ovo mi se najvise dopada, samo jos da ga nadjem...2500.jpg
Nasao ga danas, na Autokomandi za 2500. Provozao ga malocas, primetno je udobnije od starog jedino sto nisam osetio sasoljenje tamo dole. Mozda kad obucem sorc... :unsure:
Link to comment
Danas me napali kerovi na parkingu. Jako neprijatna situacija. Ubrzao sam ko nenormalan i pobegao im. Nisu me pratili kad sam im izasao sa teritorije. Ovaj put sam prosao bez posledica, ali znam ljude koji su u takvim situacijama padali i povredjivali se. Sta radite kad vam se tako nesto dogodi?
meni se desilo 2x 1 put pojurili me zato što im je bilo dosadno i morao sam da skočim sa bajsa i da se prihvatim kamena, baš su bili blizu. da nisam stao, stigli bi me.2 put sam ja kriv. sišao sam kod ade da fotkam nešto gde ne treba (bio sam malo popiJo -malo) i tu su bili 3. 1 mnogo veliki i dva brza. kako ih nisam provalio, oni mene jesu. počeli da me jure jer sam im ušao u teritoriju. najgore od svega je što sam napravio takvu reakciju da sam se uplašio i seo na bajs i kao metak :Dnemam reči da opišem tu situaciju. smešna i strašna u momentu. na korak od mene, ali nisam mogao (smeo) da ponovim iskustvo iz 1 puta jer je baš bilo hevi. tako da mi je adrenalin proradio fenomenalno i za dlaku sam im utekao. kada sam stao.... i smejao sam se i strah - pomešano. sada kada naiđem na njih (ne iste) stanem i siđem sa bajsa i polako peške tih nekih par metara gde se nalaze. kao pravim se lud :D
Ne bih nikome da stajem na žulj (a ni sebe da ureknem), ali za ovih pet meseci koliko vozim, mene nisu ni mrko pogledali. Rekao je neko da ne vredi bežati jer su kao brži (što si ti demantovao :D ) Čitao sam i da ih ljudi poliju vodom iz boce, pa ih to smiri. Jes pokušao sa "ČIBE!"? :P
:lol: :lol: :lol: hoće to (važi) :D
Link to comment
Sta radite kad vam se tako nesto dogodi?
Пошто возим по дивљини у коју ни Бер Грилс не би смио крочити, присиљен сам на ванредне мјере заштите од луталица које су се толико намножиле да више ни одлазак на пијацу у центру није наивна зајебанција.http://www.youtube.com/watch?v=-deuTAOr_NgОд јануара је проблем метастазирао, заједно с неписменошћу локалне новинарске марве. :isuse:

Link to comment

Jel bi znao neko na osnovu slike da kaze koje je ovo svetlo? svt.th.jpgUzeto je za 500tinak dinara u "PlanetBajk dilerska mreza" prodavnici u Pozeskoj. Jel to neka rasprodaja/prosla sezona, ili fush?

Link to comment

Moguce da ima tri diode, a modovi su ukljuceno/treptanje/nepravilno treptanje.Nasao sam na netu ovoChina_bicycle_light2009191038417.jpgJedino se razlikuje dugme. Ne znam da li se isplati uzeti, koliko ce trajati?

Link to comment

Ово што ја имам је слично, само ме сад мрзи да излазим на терасу и гледам да ме блентави кучићи не салете да се играмо. Предње стакло је отпало пре годину дана, две године нисам вадио батерије и још ради. За 500 динџи не можеш проћи много горе.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...