Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

kod mene rusi 'anektirali' album. ne mogu se odbraniti od smolova (imam vec tri njegova duplikata).

belgijance nikako da dobijem.

od australijanaca izvukoh samo mileta i ivana :)

Link to comment

Holandjani tradicionalno u naletu na pocetku skupljanja kod mene, iz odbrane mi samo golman fali (naravno da pojma nemam kako se zove kad ne pise :argh:)

Link to comment

Holandjani tradicionalno u naletu na pocetku skupljanja kod mene, iz odbrane mi samo golman fali (naravno da pojma nemam kako se zove kad ne pise :argh:)

 

To je stvarno najvece sranje. Ja po navici pitam drugare jel im treba Evra ili Diego Lugano (npr. kad otvorim budzelar u prodavnici kasirke misle da se zabavljam sa Luganom) a oni meni salju brojeve, navikao sam da pamtim igrace, koga zabole za brojeve.

Inace jutros uzmem grb Japana, nadam se da nece biti ko prosli put da se te "zlatne" slije (koje su u stvari vise srebrne) cekaju 100godina.

Link to comment

Kesica je 60 dinara. Kutija ima 50 kesica. You do the math. :D Onaj lik što je prodavao sa popustom kaže da ima problema sa nabavkom tako da je pitanje da li će biti. Neki kažu da su našli na buvljaku (nemam pojma kom, nisam iz Bg) za 2500 ali i to je neprovereno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...