Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ja sam svoje kvizove za dodatne kesice resavala sama, a ipak sam ovde morala da prodjem dodatnu inicijaciju. :o Ccc, Vukoticu! <_< 

 

Ako bude jos neka devojcica htela da se igra, mozemo da napravimo i svoju grupu i zgazimo vas. 

Link to comment

Ja sam svoje kvizove za dodatne kesice resavala sama, a ipak sam ovde morala da prodjem dodatnu inicijaciju. :o Ccc, Vukoticu! <_<

 

Ako bude jos neka devojcica htela da se igra, mozemo da napravimo i svoju grupu i zgazimo vas. 

iscimajte mau dau, ona je sad u fazonu svega

Link to comment

samo reci kad počne opet

:wub:

važi, ali i naa da pomogneš ako joj zatreba.

 

Ako bude jos neka devojcica htela da se igra, mozemo da napravimo i svoju grupu i zgazimo vas. 

dobra ideja. pravimo grupu za devojčice i sve one koji se tako osećaju. :)

 

jedino što se meni smeši neko putovanje tih dana kad počne, pa mi je glupo da upadam u grupu i usporavam drugare. ako bude mesta kad se vratim, priključujem se bilo kojoj ppp grupi koja bude htela da me primi.

Link to comment

Trebali smo napraviti onda i Clasic i Draft :D

 

Btw slusam klince u kladionici-jedan je uzeo 20 VN i 20 Zurnala, a onda stao ispred trafike i drekenjao se kao kolporter "Novosti za 15din u pola cene, poklon album navali narode" (isto to je uradio danas i sa Zurnalom). Kaze da je za manje od sata ugurao sve, a onda od tih para kupio kesice za sve pare.

I da deca lazu, dobra je prica. Narodu dovoljno reci da je nesto u pola cene i da ima poklon i to vec plane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...