Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

znaci, stormy, delija, nbg, ja... ko je jos bio u boljoj grupi?

 

Ja (Darkko). Sa one slike prepoznajem mercuzzia, psihodeliju i panteliju. Valja se na vreme prebrojati.

Link to comment

Osvojio SP-dovidjenja prijatno :0.6:

 

101773010203141991888971.jpg

 

 

Usput jos i R.Meireles sa "cetkom" na glavi, "ubica" Hermana Hesea Kolasinac i puna kesica Ganaca i Alziraca.

Link to comment

Draga izvukla Gerrarda kao prvog, pa je prvi I zalepljen. U nekoliko kesica koje sam uzeo, najvise brace Croata (neizbezni Vrsaljko), Obaloslonovacana i Argentinaca (dupli Mascherano).

Link to comment

Gde je ta tema da nadjem i sebe?!

tema je arhivirana ovde. :)

 

I ja sam bio u jednoj grupi, ali se ne sećam u kojoj

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mislim da si bio sa nama.

Link to comment

Албум прибављем, партнер ми је најмлађи син који захтева да му за сваког играча објасним ко је, како игра и да ли се фолира (то нам је мерило по коме бирамо за кога ћемо да навијамо када викендом гледамо енглески фудбал).  :wub:

 

Са албумом добијен Лајонел Меси.  :fantom:

Link to comment

U 4 danasnje kesice dobio 2 duplikata i to obe u istoj.

Nastavlja se invazija Japanaca i Argentinaca. Od zanimljivih slicica imam pehar i loptu jos od prvog dana.

Link to comment

Album nabavljen, sad se "lomim" da li da mi "partneri" budu sestrići koje viđam 1 u 7 dana

ili da mi "partneri" budu kolege sa posla koje viđam 5 od 7 dana?

Link to comment

bila oba, inace Merlinovi albumi iz tog perioda su nesto najbolje sto su slicice ikada videle

 

pade mi na pamet da sam skupljao album serie a, al da me ubiješ ne znam koja je to godina bila, bilo je sigurno pre jedno petnaest, i album kao album je stvarno bio fenomenalan. mada je imao i milion sličica, ali se sećam da sam imao utisak da je izgledao bolje od paninijevog euro '96, koji je, ubr, za dve klase bolji od ovog aktuelnog albuma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...