Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Opet sve razgrabljeno dok ja ustanem. Moraću da kupim album u slobodnoj prodaji. Ne znam šta su ljudi nagrnuli zarad nekoliko tabli sa sličicama koje se ponavljaju. Sve ako im ne prihvatim te skrnave duplikate na menjaži.  :mad:

 

Imas u petak sa Mocartovom listom, tj. onim casopisom koji ima i listu u sebi, MocartSport (on ti je 50dinkica)

@ Svarog

Neko je negde kacio slije - sjajan sajt.

Link to comment

Kolega mi ostavio Zurnal-opet nastavljam sa bracom: Krancar ovaj put i generalno "jaka kesica" Tomas Miler, Vilfred Boni, Sokratis, ali i Matija de Shiljo (nisam znao da ga je Panini inaugurisao u sigurnog putnika).

Link to comment

Jutros uz Zurnal Evra i DDRosi u istoj kesici :wub:

mislim da sam ih i ja dobio u istoj kesici a imao sam i pomenutu kombinaciju Yaya/Maya/CR :)

 

1 moj drug je juce kupio 20 komada Novosti, mislio da uzme jos al nije dao prodavac :lol:

Mene bi bilo malo blam.

Ovde je isti djavo, novine 1KM, kesica 1KM.

Link to comment

Ima li negde da se nađe koji broj je koji igrač?! Hoću bre da znam koji mi igrač fali!! :mad:

 

Da napravimo ovde takav spisak pa da metnemo u prvi post?! Svako napiše brojeve i igrače koje je do sad zalepio :unsure:

Link to comment

Mene bi bio blam da dodjem na trafiku i trazim 10 komada Vecernjih novosti.

 

 

Meni Mesi prva slicica :)

 

i mene je bio, pa sam novine ostavljao na pultu ili davao sledecim kupcima, a inace sam to pazario u 5 trafika. svaka dobije po 3 primerka dnevno otpr;

Link to comment

i ja sam se intenzivno igrala za sp pre četiri godine. popunila i pravi i online album. sad ću gledati da se bar ovim drugim pozabavim kad krene.

 

ako se dobro sećam, bila sam u onoj ™, tzv. delijinoj grupi. :)

mocavukotić, drug i džentlmen, rešavao je umesto mene neki kviz da se ogrebem za koju dodatnu kesicu.

 

eh, to su bili dani.  :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...