Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

imao sam grb srbije sa zelenim... dao nekom detetu, posle cuo da sam mogao da ga trejdam za dve tri zlatne 

  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, Sundance Kid said:

kako objasniti misteriju univerzuma da su albumi euro 88 i euro 92 pojam kvaliteta za ova trenutna i skorašnja sranja...

 

Pa i nije neka misterija, gramzivost i pohlepa, Cash hit&run

Link to comment

Zelenu (grb Nemacke) sam zamenio za dve zlatne SP, nisam uspeo da iskukam trecu... I onda sam nekih 100ak duplikata (bez ikakvih retkih, nekih i po 4-5 istih) zamenio za jos 3 zlatne SP...

 

Sad mi nedostaje 8 zlatnih i nemam predstavu kako da ih nabavim osim da im platim tih 400-600 dinara (kako za koju), svakako mi je isplativije nego da kupujem kesice i da se nadam da ce biti neka...

Link to comment

Postoji onaj Eco Pack u kom se dobije valjda 35 slicica i jedna zlatna garantovano, ali kod nas je nestalo toga odavno...

Link to comment

11/20 žabara iz albuma nije na spisku reprezentacije za Euro, uključujući i famoznog PTW. 
 

Bravo Topps :furious3:

Link to comment

Zamolili me da ponesem sličice u Nemačku, kao biće raznovrsnije. Moram da kazem da sam iznenađen da ih nema ni na jednoj trafici. Sad da li je toliko interesovanje ili su samo uzeli male količine, to već ne znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...