Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

HotShot nema pojma...sem sto je sigurno najbolji igrac od onih koji su se prijavili za subotnji basket. Tako da ce Zajcev morati da primeni tzv "Bozicev gambit" kako bi ga sacuvao do samog kraja...

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Jbg druze, zakasnio si, ne moze da navija za obojicu...cekaj da naidje jos neka koja preferira takve.
Ja nisam beli, ja sam dinarski, mrki.
Link to comment
Hmm...jesi siguran da je taj vodnjikavi, belicasti materijal zaista bio sneg?
nisam. odkud ti znas agregatno stanje?
debeo i maljav?
debelog mozes da dobijes odma, a za malje se strpi do zime, trenutno furam letnju zurku..
Link to comment

Hocemo se prebrojavati? Elem, predlog je da se u subotu, s obzirom na paklen dan u najavi, okupimo u 6 kod kamenja. Drugi deo plana jeste pracenje tekme Holandija-Rusija u Jezeru, sto naravno nece biti i obavezo za one koji dodju na sket, cisto da ne bude zabune. Dakle...?1

Link to comment

na zalost, posle osvojene sedme titule za redom, plasmana u Top 8 u EL i osvojene NLB lige, ja idem na kraci odmor...Njujork, Boston, EXIT, Drinska regata, nece me biti bar cetiri vikenda...a treba i da potpisem novi ugovor, moram da ostanem zdrav :D zelim vam uspesan basket tokom letnje lige, a brkatu konobaricu na Adi mi pozdravite i recite da cu se vratiti po njenu loptu krajem jula/pocetkom avgusta :naughty:

Link to comment

Ja cu na žalost morati da propustim ovosubotnje okupljanje. Neke porodične obaveze, što se u konačnom svodi na onu staru o tetki i leku, ali oprostićete.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...