Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Gde zivis? Ako si negde blizini centra grada mogu ja da prodjem da je pokupim?Ima nas 5 za sada, mogu da cimnem nekog sa strane ili cemo tamo da trazimo zrtve?

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ako ste raspolozeni, moze od nedelje u chetvrtak ili petak (preferably :D) da se igra u sali u matematichkoj... neshto tipa od 5-7 ili od 6-8 sati.goranz mi kaze da hoce, ochekujem da ga i vi ostali pratite :Dedit: nisam bash lepo formulisao - moze i oba dana, ako vam se bash igra...

Edited by Teixeira
Link to comment

Basket odlican, Preza najvise napredovao, postaje igrac kojeg je nemoguce cuvati. Ostali u granicama svojih vise nego skromnih mogucnosti.

Link to comment
ako ste raspolozeni, moze od nedelje u chetvrtak ili petak (preferably :D) da se igra u sali u matematichkoj... neshto tipa od 5-7 ili od 6-8 sati.
ne bih bas da trujem, ali "sala" u matematickoj je najmanja i najraspalija sala na svetu :huh:
Link to comment
ne bih bas da trujem, ali "sala" u matematickoj je najmanja i najraspalija sala na svetu :huh:
kada si bio poslednji put? jeste mala, ali nije najmanja ni od svih bgd gimnazija za pochetak, a sredjena je proshle godine, kao i cela zgrada shkole. nisam znao da su forumashi postali tolike atlete da im je potreban veliki teren pionira da bi mogli da se ljudski rastrche na kosharci...
Link to comment

Ja moram da prijavim da sam izgubio forumasku loptu :isuse: Ostavio sam je pored stolice kad smo sedeli u Jezeru i izgleda da se negde otkotrljala pa je nisam poneo kad smo krenuli. Jos sam jutros ustao rano i otisao da proverim da slucjano konobar nije ostavio u sanku ali jbga nista. Ostaje bar za sad da priveremeno za sledeci basket donesem onu loptu ( molten ) sto sam nasao na adi koju je neko zaboravio ( neki slican debil kao je :D ). OK je lopta, igrao sam vec sa njom ali ona nasa je bila bolja.

Link to comment

Nisam za varijantu sale, makar ne jos 2 meseca, previse je pakleno da bi smo se jos i zatvorili. A i terminmi je iskreno klimav, pre 8 radnim danom tesko. Mada Merina ideja o Alasu nije losa, mada je to planirano x puta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...