Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

E. Ukuca gore prvih par slova, pojavi se ostatak, klikne et voila. Kako jesam prisilan jedi master, mislim da se addon compatibility reporteru smiješi dugi ostanak u njenom profilu na njenom kompu.Btw., ovaj Nightlyx64 koji furam otkad sam (odnedavno) na Wx64 je manje više odličan. :)

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Niš' nije strašno, al' da prijavim. Reko', možda se još nekome javljalo, pa da me uputi u rešenje. A problem je: 3.6.18 verzija, History/Show all history. Sve mi on lepo pokaže, ali neće da izbriše pojedinačne stranice (a, što je do sada šljakalo) sa pritiskom na dugme "delete" ili desnim klikom, pa "Delete this page". Btw, na desnom kliku ostale opcije rade. Šta mu je?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ponudilo mi veceras update na 6.0 :oJe li probao vec neko?

The latest version of Firefox has the following changes:
  • The address bar now highlights the domain of the website you're visiting
  • Streamlined the look of the site identity block
  • Added support for the latest draft version of WebSockets with a prefixed API
  • Added support for EventSource / server-sent events
  • Added support for window.matchMedia
  • Added Scratchpad, an interactive JavaScript prototyping environment
  • Added a new Web Developer menu item and moved development-related items into it
  • Improved usability of the Web Console
  • Improved the discoverability of Firefox Sync
  • Reduced browser startup time when using Panorama
  • Fixed several stability issues
  • Fixed several security issues

Link to comment
Ponudilo mi veceras update na 6.0 :oJe li probao vec neko?
Ja ga skidam(brzinom ranjenog puža, kao da ga svlači sa servera na anatrtiku, u trenutku kada isto to radi još milijardu ljudi)... Pa se javim...
Link to comment

Pa nema nista novo, rekose jos odavno da su presli na Chrome style versioning. Znao sam i ja to, nego me zanimala ova lista mini modifikacija koju je okacio radisa - guglajuci 'firefox 6' naleteo sam na moronski tekst godine: http://www.pcworld.com/businesscenter/article/238381/firefox_6_four_reasons_not_to_upgrade.htmlVecina stvari koja se procita danas na ovakvim 'pisi jer ti je to posao, bez obzira sto sasvim sigurno nemas nista da kazes' sajtovima je ionako najobicnije smece, ali odavno nisam procitao nesto ovako kretenski. Doslovno sve sto je napisao je ili u koliziji s necim sto je napisao ranije, ili je potpuna besmislica.

Link to comment
  • 2 weeks later...

cao lijo! 2 meseca se mucim. po 10x dnevno kresira iz nepoznatih razloga. ne znam u cemu je problem niti imam zivaca da saznajem. lepo vreme, a ja se bakcem sa glupostima. odradim hitne stvari i bezim za par sati u neku prosaranu hladovinu...

Link to comment
cao lijo! 2 meseca se mucim. po 10x dnevno kresira iz nepoznatih razloga.
Pa, rešenje može da bude jednostavno: deinstaliraj FF potpuno! To znači, kad te tokom deinstalacije pita da li da obriše i ceo profil, reci mu da briše (posle proveri da li je stvarno obrisan, pa ga dokrajči ručno, ako je neophodno). Zatim pokreni CCleaner da obriše eventualno đubre.Nakon toga, restartuj komp, pa instaliraj najnoviji FF i najnoviji Flash; eventaulno apdejtuj i drajvere za grafičku kartu (naročito ako si na Win7).Posle toga bi sve trebalo da funkcioniše dobro.Ah, da... Naravno, pre svega ovoga napravi bekap FFa (imaš na mom sajtu objašnjenje kako se to radi). Edited by ZoNi
Link to comment
  • 3 weeks later...

Eto i mene, laika sa jednim pitanjem, ne zamerite. Imam Firefox, i od pre nekoliko dana neće ništa da učita ili prikaže od slika na Flickr-nalogu. Onda ja ispoljim inicijativu, i zadnjih nekoliko slika učitam preko chroma i radi normalno, prikaže slike. NA mozili, opet, kaže da ih je uspešno uploadovao, ali ih ne da videti. Zašto je to tako? Šta se desilo sa mozilom u tri dana, i ne mogu više da postavljam slike kako sam navikao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...