Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zaista, verovati u prichu da je 19 arapskih terorista uspelo da zajebe najbolje chuvan sigurnosni sistem na svetu, da simultano ukrade i srushi 4 jambo jeta, da obori WTC7 telepatski - za to je potrebno neshto vishe od bujne mashte.
javna je tajna da je pad WC7 snimljen u holivudskom studiju, Kameron rezirao i montirao.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

javna je tajna da je pad WC7 snimljen u holivudskom studiju, Kameron rezirao i montirao.
Ne postoji logichno objashnjenje kako je WTC 7 mogao da padne. Umri. Edited by Schmeling
Link to comment

Dzaba se trudis, sad ce shmeling da izvadi svojih 50 prvih mesta sa konkursa za arhitektonska resenja, ordenje za sluzenje u SASu, pocasne doktorate iz sigurnosnih sistema i objasni ti kako je sve to neunistivo, nezajebljivo i radi bez greske :lol:

Link to comment
Svaki jebeni naucnik koji zeli medijsku paznju ima u aktovci dvd-eve sa snimcima rusenja kula bliznakinja.
Znao sam da je beznadezno - samo se samokaznjavam.
Link to comment
Dzaba se trudis, sad ce shmeling da izvadi svojih 50 prvih mesta sa konkursa za arhitektonska resenja, ordenje za sluzenje u SASu, pocasne doktorate iz sigurnosnih sistema i objasni ti kako je sve to neunistivo, nezajebljivo i radi bez greske :lol:
Znao sam da je beznadezno - samo se samokaznjavam.
Ok, ubedili ste me. 19 Arapa je zajebalo ceo americhki defence sistem, otelo 4 jetlinera u isto vreme i zakucalo ih u mete u najbranjenijem delu sveta. Zgrada u koju se nisu zakucali pada sama od sebe, verovatno od straha od Arapa. Sad se chudim kako odmah nisam video da je ovo najlogichnije reshenje.
Link to comment
19 Arapa je zajebalo ceo americhki defence sistem
Pa šta je tu čudno kad je u Americi "defense"="odbrana" na teritoriji preko 100 zemalja van USA?Čudno je (i sreća) da se takve stvari ne dešavaju mnogo češće.
Link to comment
Ok, ubedili ste me. 19 Arapa je zajebalo ceo americhki defence sistem, otelo 4 jetlinera u isto vreme i zakucalo ih u mete u najbranjenijem delu sveta. Zgrada u koju se nisu zakucali pada sama od sebe, verovatno od straha od Arapa. Sad se chudim kako odmah nisam video da je ovo najlogichnije reshenje.
Tajpej 101 je uspeo da izazove zemljotres prilikom same gradnje :D Al zato survanje milion tona teskog WTC sigurno nece uticati na okolne zgradice :P A kazi ti meni koja otmica aviona nije uspela? Otmice aviona se hendluju kad ovaj prinudno sleti pa ga ili rashuju ili se kao izdiluju.Najbranjeniji deo sveta (koji to i nije al ajd) je verovatno koristio druge metode za hendlovanje promene kursa putnickih aviona od tvoje omiljene "pucaj prvo, pitaj posle". U suprotnom imao bi hiljade mrtvih svake godine. Da ne spominjem neprirpemljenost na taj scenario koja je logicna posledica nepromenjivosti velikih sistema (tj. taj hipoteticki scenario je verovanto camio u nekoj fioci sve dok se zaista i nije desio).Naravno ovo su sve laicke opservacije izazvane kao reakcija na "sigurnost" drugog laika da je sve to nemoguce.
Link to comment
Tajpej 101 je uspeo da izazove zemljotres prilikom same gradnje :D Al zato survanje milion tona teskog WTC sigurno nece uticati na okolne zgradice :P A kazi ti meni koja otmica aviona nije uspela? Otmice aviona se hendluju kad ovaj prinudno sleti pa ga ili rashuju ili se kao izdiluju.Najbranjeniji deo sveta (koji to i nije al ajd) je verovatno koristio druge metode za hendlovanje promene kursa putnickih aviona od tvoje omiljene "pucaj prvo, pitaj posle". U suprotnom imao bi hiljade mrtvih svake godine. Da ne spominjem neprirpemljenost na taj scenario koja je logicna posledica nepromenjivosti velikih sistema (tj. taj hipoteticki scenario je verovanto camio u nekoj fioci sve dok se zaista i nije desio).Naravno ovo su sve laicke opservacije izazvane kao reakcija na "sigurnost" drugog laika da je sve to nemoguce.
Dobro kralju, pobedio si. Zgrada se urushila usled zemljotresa (samo ona, ostale, starije i slabije nisu), sve otmice aviona na svetu uvek uspevaju, a americhke obaveshtajne sluzhbe su potpuno nepripremljene za... sve. You win.
Link to comment
Ok, ubedili ste me. 19 Arapa je zajebalo ceo americhki defence sistem, otelo 4 jetlinera u isto vreme i zakucalo ih u mete u najbranjenijem delu sveta. Zgrada u koju se nisu zakucali pada sama od sebe, verovatno od straha od Arapa, a Duci Simonovic je bio teshki centar.
potpis
Link to comment

samo da primetim da kerozin nema leba da razvije toliku temperaturu prilikom sagorevanja da bi doslo do promene u strukturi celicne konstrukcije:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...