Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Detinjasto je valjda kad verujes svemu sto vidis u medijima? Il se to promenilo?Vidi nisam ja o tebe trazio da meni nadjes arhitektu da mi to prokomentarise (imam ih ja dovoljno u familiji) vec da nadjes par zivih disucih arhitekata i pitas da li je apsolutno nemoguce da se to desilo bez teorije zavere? Ne sta je verovatnije jer tu ce vec prevagnuti licni odnos prema teorijama zavere :D Opet, ako nisi razumeo, ja ne iskljucujem ni jedno objasnjenje (druga stvar je sta mi se cini verovatnijim) samo mi se neopisivo kenja od ljudi koji vide u crtacu oblacic dima koji im zalici na rec "sex" i odma kukaju kako dizni ima masterplan da unisti nasu decu.
Ok. Ajd sad ipak pogledaj sajt koji sam stavio.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Vidi, ovako. 1. Ti trazhish "da ti to prokomentarishe neki arhitekta". 2. Ja ti dam sajt na kojem "to" komentarishe 1328 arhitekata i inzhinjera. 3. Ti se sprdash. Neukusno, i detinjasto.
Али поређење области је на месту. 11-IX и пушење су управо две области где никад није требало веровати званичној верзији. У случају пушења, ни кад су званична верзија били произвођачи (и њихова научна проституција), ни кад је то била антипушачка кампања (и њихова научна проституција).Али ту се сличност завршава. Ови што хоће да ишчачкају истину се у ствари боре да раскринкају режим, почев од режимовог главног изговора за укидање слобода.
Link to comment
Ови што хоће да ишчачкају истину се у ствари боре да раскринкају режим, почев од режимовог главног изговора за укидање слобода.
Pa trebalo bi da onda raskrinkaju svoje sopstvene lude glave, posto je taj "rezim" veoma dobrovoljno i "bez ispaljenog metka" predao vlast jednom "socijalisti i muslimanu". Kada cete vise prestati da mlatite praznu slamu?
Link to comment
Pa trebalo bi da onda raskrinkaju svoje sopstvene lude glave, posto je taj "rezim" veoma dobrovoljno i "bez ispaljenog metka" predao vlast jednom "socijalisti i muslimanu". Kada cete vise prestati da mlatite praznu slamu?
Фигура у Белој кући није битна. Шта се то велико променило сменом? И даље доносе законе од 1000 страна са завученим подвалама, који се усвајају без читања, и даље све више власти иде корпорацијама и парадржавним агенцијама, савезне резерве и даље раде шта хоће, банкари све своје марифетлуке наплаћују из пара које сами измишљају, изабрана тела предају овлашћења, нека се спреми кодекс алиментаријус.Мислим да ни за 50 година неће све изаћи на видело, јер ће дотле укинути и отварање архива.
Link to comment

Sve građevine koje nosi čelik moraju da budu tako rešene da je čelik zaštićen određeno vreme, koje omogućava ljudim da pobegnu, u slučaju požara.Evropa i Rusija sa jedne strane i USA sa druge različito pristupaju ovom problemu. Onakvo urušavanje je posledica američkog načina. Da su se otvorili za intumescentne premaze i njima zaštitili noseću konstrukciju i ventilacione kanale, kao što se to radi u Evropi i Rusiji, verovatno bi sve to izgledalo malo drugačije.

Link to comment
Ok, kako se WTC 7 srushio brzinom slobodnog pada, kad je vec sve tako jasno? Mislim, ljudsi shirom sveta, i to arhitekti i inzhinjeri, ne mogu 10 godina da daju odgovor na ovo pitanje, ali ti izgleda znash, pa hajde da im pomognesh kad si vec u prilici...
Gravitacija, moj Shmelinze. Ponekad su odgovori mnogo jednostavniji nego sto mi zelimo.
Link to comment
Sve građevine koje nosi čelik moraju da budu tako rešene da je čelik zaštićen određeno vreme, koje omogućava ljudim da pobegnu, u slučaju požara.Evropa i Rusija sa jedne strane i USA sa druge različito pristupaju ovom problemu. Onakvo urušavanje je posledica američkog načina. Da su se otvorili za intumescentne premaze i njima zaštitili noseću konstrukciju i ventilacione kanale, kao što se to radi u Evropi i Rusiji, verovatno bi sve to izgledalo malo drugačije.
U Evropi, Rusiji ili u USA, ne postoji nijedan drugi zabelezheni sluchaj da se neka chelichna gradjevina urushila brzinom slobodnog pada, pogotovo ne od pozhara. Danas, juche, 2001. ili 1901.
Link to comment
Gravitacija, moj Shmelinze. Ponekad su odgovori mnogo jednostavniji nego sto mi zelimo.
Chelichne gradjevine se ne urushavaju brzinom slobodnog pada. Zato ih i prave od chelika.
Link to comment
I malo dete zna da čelik gubi svojstva na visokoj temperaturi i nema toliku nosivost posle izlaganja vatri 500°C.
:Dizvini, reci mi molim te, sta si po struci?da znam da li da ti crtam fe3c dijagram, ili bi to bilo gubljenje vremena.kauboj je ocigledno poluobrazovan, al ti si mi nekako drag, pa bih i rizikovao... Edited by ToniAdams
Link to comment
Фигура у Белој кући није битна.
Aaaa, zato je konzervativne republikance i one iz partije cajanke bela pena popanula. Zato sto figura nije bitna. Zato imamo birtherse, bracu vas truthersa... :Hail: DobroPS.

John_Stewart_911.jpg

Link to comment
U Evropi, Rusiji ili u USA, ne postoji nijedan drugi zabelezheni sluchaj da se neka chelichna gradjevina urushila brzinom slobodnog pada, pogotovo ne od pozhara. Danas, juche, 2001. ili 1901.
Kako ne postoji? Pa baš zato su doneti određeni standardi, mogu da nađem tačnu oznaku, i raniji DIN i sadašnje ISO ili kako god se sad zovu, ne bavim se time poslednjih godina, pa sam pozaboravljao.Ukratko, nezaštićeni čelik je u slučaju požara opasniji od drveta. Drvo drži strukturu dok ne izgori dovoljno, dok čelik postaje kao plastelin, a kako čelik i dobro provodi, time je cela konstrukcija mnogo lakše ugrožena. Veliki broj žrtava u raznim požarima je bio posledica menjanja svojstava čelika sa temperaturom, pa su zato doneti odgovarajući propisi.
Link to comment

Vi zaboravljate onog nemačkog pilota koji je sleteo na Crveni Trg. Uhvatili su ga na radaru, pa ga pustili, pa su mislili da je njihov, i opasuljili se tak kad je sleteo usred Moskve. Trigger happy Sovjeti su srušili Korean Airlines 007 1983, a već 1987 im se dešavaju ovakvi debakli.Sasvim je realno da su teroristi preuzeli avione, imajući u vidu istoriju ovakvih dešavanja.

Link to comment
Chelichne gradjevine se ne urushavaju brzinom slobodnog pada. Zato ih i prave od chelika.
Ако нешто слободно пада, то значи да му ништа не пружа отпор. Очекивало би се да сваки спрат макар својом инерцијом и количином челика коју треба деформисати успори спратове који падају на њега. Такође, вероватноћа да ће на сваком спрату све да се деформише подједнако са свих страна и да ништа неће да се нагне на неку страну, поготову тај омекшани челик, је неизрачунљиво мала (а за три зграде, неизрачунљиво на куб). Пада вертикално, брзином слободног пада? Хммм.
Link to comment
:Dizvini, reci mi molim te, sta si po struci?da znam da li da ti crtam fe3c dijagram, ili bi to bilo gubljenje vremena.kauboj je ocigledno poluobrazovan, al ti si mi nekako drag, pa bih i rizikovao...
Crtaj brale šta oćeš. Po struci sam vatač zjala i parazit, ali neka, ima i pametnijih od mene, pa ćemo svi zajedno da se uverimo u to. Edited by Utvara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...