Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne. Ljudi i dalje posećuju temu, iako u njoj ne učestvuju aktivno.
Posecuju, itekako. Kudos za Konspiratora zato shto drzhi temu zhivom. Evo ja cu (dok ponovo ne posetim banovinu) da mu malo pomognem, umesto da budem puki (i redovni) posmatrac.9/11 je najznacajnija tema i najveca prevara u novijoj svetskoj istoriji, i vreme ce to pokazati. Ne postoji nijedan nacin da se dokaze validnost zvanicne verzije, i to vishe i nije neka tajna. Samo je pitanje vremena kad ce se cela pricha srushiti. Govor bivsheg guvernera Minesote Dzesija Venture na Rally for the Republic.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Kontam da znate da je izašao Loose Change 3 - The Final Cut, gledao neko, najzanimljivije "novotarije" u istom?
Skoro sam ga odgledao. Nema mnogo veze sa drugim delom, bolje je odrađen, maksimalno se izbegavaju špekulacije i prezentuje se samo ono što je potvrđeno iz više izvora (koristili su uglavnom mainstream izvore).Nešto sveže, dokumentarac Fabled Enemies Džejsona Bermasahttp://video.google.com/videoplay?docid=-2144933190875239407
Link to comment

Prikazan je italijanski dokumentarac Zero: An Investigation Into 9/11, u okviru emisije Reporteri. Uspeo sam da pogledam deo, prilično traljavo odrađen film.

Edited by Conspirator
Link to comment

Drugari, imam jednu veliku nedoumicu, pa ako može pomoć, bio bih zahvalan.Ovo je slika iz Njujorkapartha7.jpgOvo je slikano ispred Pentagona293bods.jpgInteresuje me ko je ovako besprekorno očistio ovaj deo aviona sa travnjaka Pentagona, i još važnije ko je tako precizno povadio šrafove/nitne (kako se već zovu) koje su na onim ostacima aviona iz Njujorka jasno vidljivi, ali ih iz nekog razloga nema na delovima aviona ispred Pentagona? Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

Edited by Conspirator
Link to comment

posle smenjivanja najgore frizure svih vremena medju politicarima, na nemackom televizijama od sinoc pocelo podsecanje na najvecu tragediju u novijoj ljudskoj istoriji. na taj podmukli terorizam, koji ne bira sredstva i ciljeve.znam, trebalo je na hejt...

Link to comment

Desilo se nešto jako zanimljivo. FAA je objavila zvaničnu animaciju leta 77 koju je istraživač Džon Farmer dobio putem FOIA zahteva. Prema ovoj animaciji avion se pre "udara" u Pentagon nalazi na NoC putanji (!). Doduše, finalni loop je drugačiji od onog koji je CIT prezentovao, zato što oni tvrde da je avion prilikom loopa prešao reku Potomak. Takođe, prema FAA animaciji avion, naravno, nije preleteo već udario u Pentagon.CIT, međutim, iako animacija potvrđuje njihovu NOC teoriju savetuje oprez jer je u pitanju dokaz koji je pružio glavni osumnjičeni, a reklo bi se da ne veruju preterano ni Džonu Farmeru, koji je podneo FOIA zahtev.Prilično sam zbunjen ovim potezom. Praktično, FAA zvanično priznaje da je avion bio na NOC putanji, ali u tom slučaju bandere nisu mogle biti porušene. A ako bandere nije srušio avion, mislim da znate šta to implicira.Više o ovomehttp://z3.invisionfree.com/CIT/index.php?showtopic=343Animacija

Link to comment
Sa svim ovim skraćenicama pomislio sam da je Urošev post.
:lol: Ako si pažljivo pratio imaš objašnjenje za skraćenicu.
Zbilja očekivao sam jedan peak na ovoj temi 9etog 11og ali se ništa nije desilo...Ništa, tu je KK sledeća sezona,..
Ništa se značajno nije ni desilo, do ovoga večeras. Ovo je bomba.
Link to comment

Baš bih voleo da čujem da li je neko ko je verovao u zvaničnu verziju promenio mišljenje posle onoga što je napisano u ovoj temi, naročito posle ove najnovije informacije. Ajde nemojte da se stidite. Ljudski je priznati da niste bili u pravu :)

Link to comment
Barry Jennings, a key 9/11 eyewitness who was an emergency coordinator for the New York Housing Authority, has passed away at age 53 from circumstances not yet disclosed. A spokesperson for the Housing Authority has now confirmed his death, after weeks of rumors circulating online, but refused to give any further details.
Pominjao sam Berija Dženinga u temi, kao svedoka za zgradu 7. šteta, bio bi važan svedok na sudu.RIP :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...