Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bez namere da se ponovo upustam u raspravu o tome da li su divlje spekulacije i kalkulacije sa pogresnim premisama relevantniji od fizickih dokaza i stotina ocevidaca, samo zelim da one koje ova tema zanima uputim na jref forum. Sve sto se na ovoj temi pojavljuje od linkova, entuzijasti tamo postuju dan-dva ranije:http://forums.randi.org/showthread.php?t=123859Tamo se mogu sresti ljudi koji zastupaju obe strane price. I neizbezno ima puno djubreta na obe strane. Ali ima i ljudi koje ne mrzi da ponuđene kalkulacije pretresu i provere, poput Myriada i R.Mackey-a.Dakle, ako vas zaista zanima ova tema, nije lose cuti obe strane.edit: ispravljen linkedit2: preciznije, da mi konspirolozi ne zamere :)

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

  • 1 month later...

Upravo sam odgledao najnoviji CIT-ov dokumentarac. Ponovo su intervjuisali taksistu Lloyda Englanda. Posle odgledanog filma, iako sam i ranije znao da je njegova priča nemoguća i da avion nije leteo tamo gde ga postavlja zvanična verzija, za mene više ne postoji drugo objašnjenje osim da je čitava scena sa banderama i taksijem izrežirana. Ono što ne mogu da odredim je da li je taksista operativac koji je svojevoljno učestvovao u operaciji ili je jednostavno bio prinuđen na to jer se zadesio na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Malo više naginjem ka drugoj varijanti, ali ni prva nije sasvim isključena.Najzanimljivija je njegova izjava o tome da se nije nalazio tamo gde se nalazi na slikama. On insistira na tome da je bio severnije.Video možete pogledati ovde ili ovde

Edited by Conspirator
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Engineering Analysis of Tragedy at WTC, by Thomas J. Mackin, Department of Mechanical Engineering, The University of Illinois at Urbana-ChampaignRece neko gore da je 'arhitekta koji je projektovao WTC' rekao nesto u vezi stabilnosti i kojesta drugo - mozda i jeste al' taj je pozvan da kaze nesto na tu temu taman koliko i moja poshtovana rip bakica - jer otprilike toliko zna o 'stabilnosti konstrukcija/e'.
Link to comment

Pancake.... čak i NIST je to odbacio.Vreme je za još jedno poglavlje zvano neverovatne 9/11 "slučajnosti".... ;) Lebanese in Shock Over Arrest of an Accused Spy http://www.nytimes.com/2009/02/19/world/mi...tml?_r=4&hp

MARAJ, Lebanon — For 25 years, Ali al-Jarrah managed to live on both sides of the bitterest divide running through this region. To friends and neighbors, he was an earnest supporter of the Palestinian cause, an affable, white-haired family man who worked as an administrator at a nearby school.To Israel, he appears to have been a valued spy, sending reports and taking clandestine photographs of Palestinian groups and Hezbollah since 1983......It is not the family’s first brush with notoriety. One of Mr. Jarrah’s cousins, Ziad al-Jarrah, was among the 19 hijackers who carried out the terrorist attacks of Sept. 11, 2001, though the men were 20 years apart in age and do not appear to have known each other well.
Edited by Conspirator
Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ovaj film je napravio popriličan haos na forumu Alexa Jonesa. Jedno od najpoznatijih lica 9/11 pokreta već godinama ignoriše CIT-ovo istraživanje i smatra ga budalaštinom i disinfo kampanjom što je zaista neverovatno kada pogledate kakve se sve gluposti i teorije mogu pročitati i plasirati na Prison Planetu. Alex Jones tesno sarađuje sa autorima filmova Loose Change čiji su autori takođe imali spor sa CIT-om. Teme koje se bave dokumentarcem National Security Alert se guraju u deponiju na conspiracy forumu (!), a dosta članova foruma koji su dugo godina verovali da je avion zaista udario u Pentagon nakon odgledanog filma počelo je da pruža podršku CIT-u i popili su banove na PP forumu.Još jednom vas pozivam da pogledate film, ovo je uz filmove koje su napravili Pilots For Truth gde se analiziraju FDR podaci ubedljivo najbolji, najtemeljniji i najkvalitetniji istraživački rad o događajima u Arlingtonu 11. septembra 2001.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...