Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

I uopšte nije anticipirao napad Vignegaarda na 150m pre brdskog cilja. A imao je snage. Neoprezno. Sada je opet nervozan nizbrdo. On vodi, a ovaj ga prati. Rodrigez uzima etapu.

Link to comment

Toliko su izjednaceni da se racuna u sekundama, kao da je f1. Tadej je ocigledno eksplozivniji i tu je uspeo da namakne par putu bonifikacije, dok je vinjegord ravna linija, samo vozi. Vrhunski tur, navijam za obojcu.

  • +1 2
Link to comment

Evo pred današnju etapu mi je interesantno da pomenem jučerašnju Van Aertovu izjavu, neposredno po završetku etape. Delovao je vrlo iskreno...

 

U suštini je potvrdio ono što smo i mi videli, a to je da je Jumbo Visma spremio napad na Pogačara. Ali po njegovoj izjavi bi se reklo da je taj napad doživeo fijasko. Rekao je da su potrošili ceo tim da bi Vignegaard dobio samo 1 sekundu. A plan je bio da ga ostave za bar 30 sekundi. Danas će verovatno biti defanzivniji.

Link to comment

Kao sto sam napisao, nije sve idealno u ekipi Jumbo. Dvojica lidera nisu bas najbolji prijatelji. To i nije problem kada bi to ostalo u ekipi ali je problem kada se vidi za vrijeme trke. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...