Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Biciklizam

Featured Replies

Dajte obojci zutu majicu. 

  • Replies 2.1k
  • Views 143.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Uzeo Pogi jos jednu etapu, tako reci ocekivano (jer je najavio da ga interesuje pobeda na ovoj etapi), a plus mu je i tim imao "neocekivanju" pomoc od Alpecina. Kazem "neocekivana", zbog traca da su U

  • Ja nešto ne delim oduševljenje ovim Turom. Premalo mi je epizodnih uloga, Kanćelara, Žilbera, Kevendiša, agresivnih Francuza, Rasmusena,ludaka poput Vinokurova, spustova Nibalija. Moźda i ne pratim t

  • Pozdrav svima, da se ukljucim posle xx godina. Moji utisci o zadnjoj etapi: I Karapaz i Del Toro su prodali Giro. Karapaz ne ume/zeli da pomaze, on napada. Takav je kroz celu karijeru, barem od kad

Posted Images

E jbg motori ga zajebase

Taman kada je napao, motori ispred su mu zasmetali. 

Ma jok bre. Zajebo se još pre. Umesto da je Yatesa ostavio sa sobom koliko može.

 

Sad je Vignegaard možda jači na spustu.

zeznuo se pogi ovde...

odlicna trka :)

cekamo kraj

Tezak spust. 

To sa Yatesom ze mozda zafrkao ali kada je napao na  kraju, motori su mu zasmetali.

 

 

Steta, mogao je dobiti 3' na vrhu ali je izgubio 3'

I uopšte nije anticipirao napad Vignegaarda na 150m pre brdskog cilja. A imao je snage. Neoprezno. Sada je opet nervozan nizbrdo. On vodi, a ovaj ga prati. Rodrigez uzima etapu.

Yates pomogao. Pogačar dobio Vignegaarda u završnom sprintu. Jači je.

Šteta. Kako su se danas odbranili od Jumbo Visme, mogao je Tadej bolje da prođe.

pogi gubi sekundu danas

Trebao je spustiti na 4', steta.

Toliko su izjednaceni da se racuna u sekundama, kao da je f1. Tadej je ocigledno eksplozivniji i tu je uspeo da namakne par putu bonifikacije, dok je vinjegord ravna linija, samo vozi. Vrhunski tur, navijam za obojcu.

Evo pred današnju etapu mi je interesantno da pomenem jučerašnju Van Aertovu izjavu, neposredno po završetku etape. Delovao je vrlo iskreno...

 

U suštini je potvrdio ono što smo i mi videli, a to je da je Jumbo Visma spremio napad na Pogačara. Ali po njegovoj izjavi bi se reklo da je taj napad doživeo fijasko. Rekao je da su potrošili ceo tim da bi Vignegaard dobio samo 1 sekundu. A plan je bio da ga ostave za bar 30 sekundi. Danas će verovatno biti defanzivniji.

Kao sto sam napisao, nije sve idealno u ekipi Jumbo. Dvojica lidera nisu bas najbolji prijatelji. To i nije problem kada bi to ostalo u ekipi ali je problem kada se vidi za vrijeme trke. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.