Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Neformalno - da. Gotovo nikad poslednja etapa ne donosi promene u vrhu generalnog poretka. Desilo se recimo da je tamo negde osamdesetih Lemond prestigao Finjola u poslednjoj etapi. I nisam siguran da li je i Pogačar pretekao Rogliča pre nekoliko godina.

 

Biće važna etapna pobeda. Ali će tek kasnije krenuti pozicioniranje za završni sprint.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Bojan said:

Juče utešna etapa za Pogačara. Prekjuče Mohorič uzeo etapu. Danas Pariz.

 

Не зна се да ли била боља етапа или Мохоричев интервју после исте. 

 

https://youtu.be/zgVp-CfNRrs

  • +1 2
Link to comment

Bravo pogi, biće bolje. Nije mogao da trenira normalno zbog loma ruke ove godine. Biće bolje. I pored toga je bukvalno odvalio peloton osim tog jednog. Ono što je uradio na time trialu je potpuno ali potpuno neverovatno. Mislim vinjegord. Ako je bio čist, a svi se nadamo da jeste, onda je to najimpresivnija vožnja koju sam ja lično video u životu. Baš bi me zanimalq cifra, prosečni watti sa te etape. 

 

Elem, Filipsena bi neko trebao da ustroji i da mu da zidarska kolica da vozi, nije mi jasno šta su mu sve oprostili na ovom turu. Smrad.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, hooyadahoo said:

Ono što je uradio na time trialu je potpuno ali potpuno neverovatno. Mislim vinjegord. Ako je bio čist, a svi se nadamo da jeste, onda je to najimpresivnija vožnja koju sam ja lično video u životu. Baš bi me zanimalq cifra, prosečni watti sa te etape. 


jbg, bolje da ne znas…:laugh:

 

image.thumb.png.7cd3e8fffa0c8896aaa12e298ce37f6b.png

 

 

Link to comment
11 hours ago, Djuro said:


jbg, bolje da ne znas…:laugh:

 

image.thumb.png.7cd3e8fffa0c8896aaa12e298ce37f6b.png

 

 

To je bukvalno jedna konjska snaga za čoveka koji ima 100 kila. To znači da je vinjegord velik ko konj - imao bi 10 konjskih snaga😂😂😂 puts things into perspective. Nefakingverovatno

Edited by hooyadahoo
Link to comment
On 24. 7. 2023. at 11:28, hooyadahoo said:

To je bukvalno jedna konjska snaga za čoveka koji ima 100 kila. To znači da je vinjegord velik ko konj - imao bi 10 konjskih snaga😂😂😂 puts things into perspective. Nefakingverovatno

čini ti se. malo jači čovek ima više od 1 konjske snage. a konj ima 15+ konjskih snaga.

7.5 watts per kg je ništa za neke sportove.

Link to comment

Danas je glavna trka za SP u biciklizmu. Belgija ima Dream team, Evenepoel, Van Aert i Philipsen + jos nekoliko odlicnih trkaca.

Tu su Pogačar ali nema ekipu, Van der Poel i Vingegaard.

 

Ne vidim kako ovo moze da izbjegne belgijancima osim ako se ne pobiju izmedju sebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...