Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meni fali Jergic iz NS studija za odbojku, davao je neke "dubinske" informacije o onom sto gledamo, a ne sta je nasao na netu. Vecina danasnjih komentatora uopste ne gleda sta se desava na terenu, jer su isuvise zabuljeni u papire koje su odstampali prije prenosa ili u monitor kompa. Ili su ona treca grupa, radijski komentatori na TV.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U sportovima u kojima se daju golovi uobičajeno je reći da neko poveća svoju prednost ili smanji prednost protivnika. Međutim, neki neduhoviti idiot je uveo u praksu sintagmu "udvostručio prednost" (recimo, sa 1:0 na 2:0).Večeras sam čuo od Kovinjala i da su naši rukometaši "prepolovili prednost" (sa 4 na 2 gola razlike). :isuse:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Piksijevo gostovanje kod Rošavog pružilo mi je priliku da čujem jedan od najljigavijih predstavljanja gosta ikada. Stojković je bio vidno zgranut količinom dupe-uvlakaštva, na koje inače nije imun. Dobar je bio i deo kada Rošavi kaže "Evo, Piksi je doneo neke slike i članke iz japanskih novina, da nam pokaže" a ovaj odgovara "Pa vi ste mi rekli da ih donesem" :lol:

Link to comment
Piksijevo gostovanje kod Rošavog pružilo mi je priliku da čujem jedan od najljigavijih predstavljanja gosta ikada. Stojković je bio vidno zgranut količinom dupe-uvlakaštva, na koje inače nije imun.
Šta je konkretno rošavi preterao u najavi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...