Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Naravno da sam mislio na kviz, majku mu, lepo sam objasnio. Bundes ne pratim ultra mega redovno pa mi onih maksimalno par meceva mesecno ne smeta nesto preterano. Posle slusanja Ace Stojanovica godinama svi ostali su bar podnosljivi.

Link to comment

Stvarno verujete da Debeli zna bas svako jebeno pitanje? Kviz puka namestaljka, uostalom ne vidimo sta neko od 3 domacina misli dok se odgovor ne potvrdi, a onda u 99% slucajeva su pogodili odgovor i jos daju neku ozbiljnu opasku, shatro da potkrepe svoje znanje. :puke:

Link to comment

Sta je tu cudno, ima tih ljudi koji ceo zivot uce, citaju, prosiruju znanje iz raznih oblasti. Jedan od tri moja najbliza druga je taj tip, steta sto je otisao u politiku i naravno u vladajucu stranku pre koju godinu, zamenik sefa kabineta Nedimovicu. Od malih nogu citao kojekakve gluposti, od Dzingis Kana preko raznih ratova do modernih desavanja.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel ima ovde jos neko da gleda sport bez ukljucenog tona, bilo na televizoru ili kompjuteru?

Vec godinama iskljucujem ton kada pratim sport, a u pozadini pustim americki, ruski ili srpski rep, tako da vise ne znam ko su komentatori i kakva im je boja glasa.

Davno sam shvatio da me svi komentatori nerviraju, kao i da gubim previse slobodnog vremena ako se samo koncentrisem na sport, pa mi je lakse kad je tu i muzika.

Ovo narocito vazi za NHL, NBA i NFL, utakmice traju skoro tri sata, pa u toku jedne mogu da preslusam 3 cela albuma ili mikstejpa koja mozda nikada ne bi dosla na red.

Na primer, uz ovakav metod pracenja sporta bez komentatora, uspeo sam da preslusam sve izdate mikstejpove od repera kao Gucci Mane (70+) i Soulja Boy (60+) :D

Edited by Бруклинский
Link to comment
15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

aj daj najbolje od ruskog repa tamo na topiku

 

Vec sam pisao o ruskom repu i izdvojio sam neke po meni najbolje ruske repere u ovom trenutku, to se nalazi na topiku o srpskom repu, evo linka:

 

Link to comment
On 20.4.2020. at 21:59, Zli Gli said:

Mali oftopik - jedan od one dvojice sto prenose Bundesligu na Eurosportu bio u kvizu Tragac na RTS, sto vodi Memedovic. Bradonja, mozda 45 godina, lupam. Covek pokidao, svaka mu cast, vidi se da je nacitan i da je pokrio sve sfere zivota, on je bio kao taj neki tragac i igrao protiv cetvoro takmicara - razneo ih lik najstrasnije, ne znam da li je neko odneo neki dinar kuci uopste :ph34r::D

 

milorad milinkovic, popularni debeli, je okej ali meni  je dosta bolja hrvatska verzija potere, posebno kad je tarik filipovic vodio. a od tamosnjih tragaca kreso medjeral sucevic i morana zibarica kidaju. posebno sto svaki tacan odgovor prokomentarisu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...