Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa da ti prepričamo? Jok brate!



... Shiit has hit the fan...
 

 

Otisnuh se ipak u ovu avanturu, gomila baljezgarija kao i obično. Prvi deo emisije je o domaćem fudbalu i tu nemam puno zamerki, mahom što isti slabo pratim pa nisam upućen u dešavanja. Ali deluje da ima smisla to što priča. Potom je uplovio u vode koje poznajem i propisno se izblamirao. Neki od jačih bisera:

 

-Mesi i Ronaldo su ok, ali nisu promenili fudbal. Fudbal će promeniti Frenki de Jong :smiley_hail:

 

-Lesterova titula je jako sumnjiva jer su opštepoznate veze Ranijerija sa izvesnim najvećim stručnjakom za doping u Evropi (ne zapamtih ime). Obratite pažnju kako se ponašaju igrači Lestera na terenu, prisutna je ogromna doza besa!? :lolol:

 

-Lesteru je dosuđeno 13 penala na polusezoni tada. (Tačan broj je ustvari 6) :isuse:

 

-Lako je VVD da igra kad ima ispred sebe tri vrhunska defanzivna veznjaka i odličnog štopera pored sebe (na koga li ovde misli) i Alisona iza sebe. :frust:

 

 

I tako...ostaje misterija zašto se ova hodajuća neprijatnost smatra nekakvim komentatorskim autoritetom na ovim prostorima. Klasičan attention whore.

 

 

Link to comment

Pre dve godine sam pratio podcast (ili videoblog, kako se to već zove) Sport kluba nakon završetka svakog dana na SP i to nije moglo da se gleda & sluša od Novakovića. Ostali su bili uglavnom dobri, ali od njega niko nije mogao da dođe do reči, tako da sam se brzo prebacio da gledam samo kada on nije tu.

Link to comment

Ma novaković klasičan primer čoveka koga su ortaci koji ga znaju iz bleje po kraju/gradu doveli u televiiiziju.
To je realno patentirala ekipa sa 92-ke.
E sad to ostane neprimećeno dok je ono gerila radio, ali odraslo se i... Evo šta se dobije...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pokusao do lopte sam prvo cuo kod Stojanovica, sada se izgleda siri, koristi i Viskovic, a mislim da je bilo i drugih novogovoraca

uskoro ce verovatno biti pokusao loptu: XY je pokusao loptu, ali je YX bio brzi

 

Kod Saranovica (poslednji koga sam slucajno cuo zadrzavajuci se kratko na prenosu Juve - Inter) igraci kupe loptu...ne u radnji, nego na terenu..a kupe i druge igrace...

 

Mozda je trebalo da pokusam do topika Jezicki HEJT, ali zbog ovih audio-pametnjakovica sve cesce menjam kanal i odustajem od prenosa. Stojanovic je naravno van konkurencije, ali ima jos mnogo perspektivnih.

Link to comment

Meni je ton sa televizije uvek na jedinici, kada gledam neki sportski dogadjaj. Cisto da se cuje eho publike. MLB, NHL i tome slicno vec volim da gledam na netu sa stranim komentatorima (MLB obicno na MLB.TV; tu me nikada nije zao da dam novac; 122 dolara za celu regularnu sezonu i predsezonu je stvarno dzabe).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...