Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Prvo pitanje gostima u studiju posle poraza "Bilo je večeras nekih stvari o kojima nećemo da pričamo, zar ne?" Posle im kenja što su neraspoloženi - ne razumeju Đurović, Milojević, i Savanović da je srebro uspeh pa mora on da im objasni.

 

Govedo senzacionalističko. Rođen je za uredništvo nekog tabloida, velika tragedije što je nekako zalutao u sportsko novinarstvo.

Link to comment

"Reci cu vam samo 2 stvari:

ovo je tek druga medalja od osamostaljenja Srbije, tek druga toliki je to znacaj

i druga stvar, citiracu malo Spance jednom kada su osvojili medalju rekli su- nije ovo srebro, ovo je belo zlato."

 

 

prva stvar odmah posle izjave Djordjevica  je vest o cestitki Vucica. Procitao je kao da naglas citas uputstvo za probiotik. Znas otprilike sta pise, ali moras babi da procitas jer se plasi da je ne protera, pa promrljas samo sta je i cemu je namenjen, kontraindikacije i nezeljena dejstva. 

Edited by ivic
Link to comment

"Reci cu vam samo 2 stvari:

ovo je tek druga medalja od osamostaljenja Srbije, tek druga toliki je to znacaj

i druga stvar, citiracu malo Spance jednom kada su osvojili medalju rekli su- nije ovo srebro, ovo je belo zlato."

 

jel su to reci onoga koga mislim da jesu?

Link to comment

Govnari smrdljivi! Sto bih voleo da igraci i djordjevic iskuliraju sarenca za intervju

A što misliš da bi ga iskulirali, šta njih bole za kvalitet njegovog prenosa u smislu znanja. Navijao je za njih i preko mere...
Link to comment

Ovo u studiju RTS- je teksa smejurija u fazonu pijemo pivo pa se snimamo.Jos Coa upada sa drugarskim komentarima kao kako je kad ai raspolozen.Sarenac je klasican ispijac piva u kladionci sviraj faul,pa na usporenom vidi da nije u pravu pa onda 3 minuta lupa gluposti dok se ne zaboravi doticna situacija.

Link to comment

A što misliš da bi ga iskulirali, šta njih bole za kvalitet njegovog prenosa u smislu znanja. Navijao je za njih i preko mere...

 

Ma naravno da nece, nemaju oni razloga, nego je to cisto moja pakosna zelja.

Link to comment

Meni je Sarenac veliko razočarenje ovog EP. Mislio sam da je bolji komentator i da više poznaje kosarku. Vadi ga to sto je spontan i iskren u emocijama tokom meca, za razliku od npr. Stojanovića koji udahne kad damo gol da bi sto duze mogao da glumi ludilo.

Link to comment

Šarenac je prosto postao lenj...

Shvata da je tu gde je, neće ni gore ni dole, kako god da radi imaće posao i to je to...

I dalje mi je "najmanje loš" od svih postojećih, ali to više nema smisla...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Šarenac je prosto postao lenj...

Shvata da je tu gde je, neće ni gore ni dole, kako god da radi imaće posao i to je to...

I dalje mi je "najmanje loš" od svih postojećih, ali to više nema smisla...

 

....shit has hit the fan...

 

Paradigma državne službe

Link to comment

Sarenac je odavno ispao od kapiranja moderne kosarke i sasvim se uklopio u crnilo sportske redakcije RTS. Bilo je tuzno slusati koliko ga je puta Sedlacek ispravljao,a suzdrzao se jos bezbroj puta, jer je Marin retko pristojan covek.

 

O retardu koji je vodio emisije sa gostima u studiju, sta reci....decka razjeda galopirajuci poremecaj licnosti.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nemojte da pravdate Šarenca tim "emocionalno doživljava", pa on prima platu da ne bi komentarisao kako to mi radimo kod kuće ispred TV-a ili u kafani dok držimo pivo. Sinoć se raspao u nekoliko momenata, od toga da ne prati koji je rezultat (ej, meni ili mom ćaletu se to nikad ne može desiti ni na +23 za nekoga, a da ne pričam na rezultatskoj klackalici, da promašimo da li je egal ili 1 razlike, taj čip za rezultat uvijek radi), od toga da je na licu mjesta i da ne gleda šta sudije sviraju, da nam objasni već dovoljno konfuzno stanje na terenu. To je njegov posao, a ne da se loži, ako hoće da se loži neka dođe kod nas što smo sinoć gledali tekmu pa da se ložimo zajedno. 

Link to comment

sto je sarenac sljam?

 

Zato sto se, umesto komentarisanjem sportskog dogadjaja, bavi prebrojavanjem krvnih zrnaca slovenackih kosarkasa i strucnog staba, zato sto on "daje dozvolu" slovenackoj publici i timu da se raduju, zato sto je mali covek u porazu, itd.

 

O tome kako jos obavlja svoj primarni zadatak da i ne govorim, gore su ljudi vec naveli, samo cu reci da me uzasno nervira njegov arogantni "najpametniji sam i sve znam" stav, a pritom i laik, poput mene, moze da zakljuci da o kosarci zna da izgovori pet fraza (koje vrti do smrti) i prepozna tri poteza ili elementa igre. Ne treba on, naravno, da ima znanje ravno znanju Dude Ivkovica, ali ne treba ni da se kurci onim koje poseduje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...