Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Naravno, ne bi mu niko zamerio da je rekao da nije bio dovoljno dugačak, ali on mora da to formuliše kao "mogao bih da se našalim, znate, ali moja tetka možda gleda a neću da se šokira suptilnom insinuacijom na dimenzije penisa Šejna Longa, razumite me".

 

Ono kad kaže devet-nula umesto "devedeseti minut" mu je posebno van šablona. Nadoknađuje vreme koje je potrošio izgovarajući "namešta se za šut jedan fudbaler reprezentacije Republike Irske... iii ništa".

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Naravno, ne bi mu niko zamerio da je rekao da nije bio dovoljno dugačak, ali on mora da to formuliše kao "mogao bih da se našalim, znate, ali moja tetka možda gleda a neću da se šokira suptilnom insinuacijom na dimenzije penisa Šejna Longa, razumite me".

 

Ono kad kaže devet-nula umesto "devedeseti minut" mu je posebno van šablona. Nadoknađuje vreme koje je potrošio izgovarajući "namešta se za šut jedan fudbaler reprezentacije Republike Irske... iii ništa".

 

kod 8-8 sam bas bio zbunjen, mislio sam da prica o sutevima na gol ili tako nesto, sto bi takodje bilo glupo, ali kasnije kada je nastavio :isuse: pokusava bas jako da bude originalan i poseban. sigurno misli da ako se primi ta njegova jedna fraza da ce svi reci 'e aca je bio prvi koji je to poceo'...

Link to comment

Na basketu je još kriminalniji, kad krene da se isčuđava što smo imali 40 ili 20 asistencija skokova protiv Britanije, izgleda mu neko dao tabelu za skokove

 

<20 - awful

20-40 - average

>40 - great

 

Koliko su mu neprijatni i glupavi ti pokušaji da izađe iz šablona

Edited by James Marshall
Link to comment

Meni je bilo smešno što je kod "devet-nula" na ekranu lepo pisalo 89:27 :D

 

pa celo vreme je pricao koji je minut a ne broj gore...budala.

 

 

jos danas kada je pitao moroncinu gurovica da preprica neku pricu koju je i sam znao pa na kraju skoro ju je on ispricao umesto gurovica...

Link to comment

Jel ovo Dragan Karpoš Nikolić komentariše sa Dendom?

 

Odličan je kao komentator, treba da se prekvalifikuje

 

"Jedna dobra odbrane Nemačku pretvara u Imačku..."  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Link to comment

kod 8-8 sam bas bio zbunjen, mislio sam da prica o sutevima na gol ili tako nesto, sto bi takodje bilo glupo, ali kasnije kada je nastavio :isuse: pokusava bas jako da bude originalan i poseban. sigurno misli da ako se primi ta njegova jedna fraza da ce svi reci 'e aca je bio prvi koji je to poceo'...

Jedino što će se primiti je da je budala. Odustao je od udarca iz ćoška, ali i dalje forsira pomoćnu igru. Gomila nepotrebnih reči za nešto što se može reći u dve ili jednostavno oćutati, kao da ga plaćaju po izgovorenoj reči. 

Link to comment

kod 8-8 sam bas bio zbunjen, mislio sam da prica o sutevima na gol ili tako nesto, sto bi takodje bilo glupo, ali kasnije kada je nastavio :isuse: pokusava bas jako da bude originalan i poseban. sigurno misli da ako se primi ta njegova jedna fraza da ce svi reci 'e aca je bio prvi koji je to poceo'...

 

mislim da je on prvi počeo sa 'zaustavnim vremenom' za sudijsku nadoknadu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...