Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Erceg vec treci put kaze Vikinza (kod Vikinza, odbrana Vikinza...) umesto Vikinga. Prvo sam mislio da je lapsus, ali...Oce centrala da pogresi jednom... :D

Edited by Nesh
Link to comment

Gledam sad snimak utakmice na SK3. Kakve li šeme rade na SK a propos komentatora NFL-a, da mi je znati - nije problem znanje ili neznanje, slušati ovu dvojicu koja su radila Vašington-Nju Orleans je teško mučenje i uvreda za zdrav razum. Likovi ili ispaljuju nesuvisle rečenice (produženi tačdaun), lik prenosi drugu utakmicu pbp (prepričava Čikago dok idu akcije utakmice koju komentariše) ili bukvalno opisuju ono što je toliko očito da imaš osjećaj da misle da ih slušaju i gledaju debili. Pritom ih je mučno slušati jer ne znaju da završe započetu rečenicu, pričaju bez ikakvog koncepta ili već pripremljene misli, deru se podižući glas i prave tenziju vještački, bez potrebe, jer je utakmica dinamična sama po sebi.

Ali taj cpt. Obvious momenti su najiritantniji.

Link to comment

Pa dobro nije  ovde baš ni toliko velika baza ljudi koji poznaju nfl i imaju bilo kakvo iskustvo ispred mikrofona, pa da mogu mnogo da biraju

 

Ono malo dobrih komentatora za američke sportove ostalo na Areni, a prenosi prešli na tv palmu  <_<

Edited by levi
Link to comment

Ne smijem ni da pomislim kako li izgleda proces selekcije ako se Žule pita bilo šta.

 

Pa nisu ni ti s Arene došli iz inkubatora ili kao proizvod genetskog inženjeringa, niti su pali s neba, ovo je jedini posao ovakve vidljivosti gdje bukvalno nema nikakve selekcije, pripreme, obuke već sve zavisi od toga s kim si dobar.

Link to comment

Pa dobro nije ovde baš ni toliko velika baza ljudi koji poznaju nfl i imaju bilo kakvo iskustvo ispred mikrofona, pa da mogu mnogo da biraju

 

Ono malo dobrih komentatora za američke sportove ostalo na Areni, a prenosi prešli na tv palmu <_<

Koji to komentatori sa arene?
Link to comment

Meni su NHL i MLB prenosi na Areni ok. U NHL delu imamo povremeni upliv fudbalske terminologije (centarsut, na primer), no ne smeta toliko. MLB je dobar,  i za mene naviknutog na MLB TV.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...