Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ja se nešto kao kroz maglu sećam nekih repstativnih utakmica na Pinku gde mi je komentator takođe žuljao mozak zaustavnim vremenom, ali to je marginine margine margina. 

 

A to što Taštin Osmeh ne odustaje nimalo me ne čudi, čovek upravo na takvom kreativnom izdrkavanju temelji prilično uspešnu karijeru.

Link to comment

Ja se nešto kao kroz maglu sećam nekih repstativnih utakmica na Pinku gde mi je komentator takođe žuljao mozak zaustavnim vremenom, ali to je marginine margine margina. 

 

A to što Taštin Osmeh ne odustaje nimalo me ne čudi, čovek upravo na takvom kreativnom izdrkavanju temelji prilično uspešnu karijeru.

 

To je valjda onaj car sto je prenosio i Calcio, "zuti karton je dobio Ammonito' i slicne radosti. Stefanovic valjda.

Link to comment

Probudio se Sedlaček :cool: 

 

Kako je nekoliko puta rutinski poklopio Šarenca i pokazao koliko Šareni nema pojma o košarci i koliko lupeta kad sam komentariše

Edited by levi
Link to comment

da li iko u srbiji zna manje o svom poslu neog sareni, denda i uopste ogromna vecina tih nasih sportskih komentatora

plus denda radi taj posao sigurno jedno 20-30 godina

pa jebem mu mater da za sve to vreme ama bas nista ne naucis o sportu koji komentarises to je prosto neverovatno

sve da ih kosarka kao sport uopste ne zanima i da su te utakmice koje komentarisu jedine koje su ikad pogledali (sto me u dendinom slucaju apsolutno ne bi zacudilo) opet bi vremenom nesto skapirali

Link to comment

Glupo mi da pišem na NFL topiku, pa ovde...

 

Jebeim mater na SK, od 6 kanala, koje imaju, nemaju gde da pomere završnicu ženskog tenisa i puste NFL, nego moramo da gledamo treći set nekog levog turnira između 21 i 34 teniserke na svetu...

 

Ne samo da je tenis pušten do kraja, nego sad čekamo i dodelu pehara... Pa sunce ti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...