Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ali koliko je iritantan ovaj lik koji prenosi Sarapovu, kako covek neprirodno postavlja akcenat u reci i u recenici, kako vestacki srice, ovo je brutalno silovanje srpskog jezika. Pokusavam da ga zamislim kako izgovara "stavite mi alevu papriku u pljeskavicu" i "da li je ves masina zavrsila pranje" i mozak me boli.

Link to comment

Sportklub, SP u džudou, komentator se obraća stručnom konsultantu:

 

- Koliko znam, imate četiri sina, da li su i oni trenirali džudo, blabla...

- Imao sam tri sina, jednog sam izgubio, sad imam dvojicu

:whistle:

 

Pa jebote, da li je toliko teško raspitati se malo o sagovorniku?  :mellow:

Link to comment

Realno šta ga uopšte ima pitati takve stvari, to je čisto popunjavanje vremena iz nespremnosti, koga od gledalaca boli paja koliko djece ima stručni konsultant, nego ajd da se o nečemu priča

Link to comment

Je li ovo ćelavi Stolica na džudou, solo? Meni ovo odlično, nisam stručnjak za džudo ali za RTS-ovu školu ovo je svemirski prenos. Sam, ne smara, zna šta priča, pozitivno iznenađenje za mene.

Link to comment

Evo i sad je ubacivao neke zajebancije, malo da presječe ove prazne minute, ali čovjek je ušteda za firmu, ne treba mu stručni konsultant. Zamišljam one patnje kad RTS radi borilačke sportove na OI. Denda ili neki sličan, plač majke Božje.

Link to comment

A Stojanović pokušava humor: "Šejn Long nije bio dovoljno... visok, da ne upotrebim neku drugu reč".

 

"Visok" bi upotrebio svako normalan, a ti i Mirko Topalović se slobodno kurčite što znate šta znači long na egzotičnom engleskom...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...