Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Sad kad ga cuje Aca Stojanovic, pa doda na svoj uvod ko napada sa leve na desnu stranu i da se igraju dva dela utakmice™ i da svaki traje 45 minuta plus zaustavnovreme™

Link to comment

A stručni konsultant negde oko devete runde na pitanje "kome biste vi ZA SADA dali prednost u DOSADAŠNJEM toku borbe" odgovara "pa ne znam, videćemo, ova završnica sad je jako bitna, videćemo šta će biti"

Link to comment

Nemanja Matić, čovek koji je unakazio prenose gimnastike na olimpijadi, što ga je preporučilo za rtsovog specijalistu za boks, jbg

 

Inače boks je na olimpijadi skrnavio Stepićev sin, koji je izgleda zglajznuo posle incidenta sa Prlainovićem, mislim da ga nisam čuo od tada

Link to comment

Zašto Joca Memedović nije to odradio?

 

Ovo je, naravno, retoričko pitanje ... U društvu negativne selekcije čak i nepotrebno ...

Edited by stoka
Link to comment

Ovaj nesretnik imao intrvju na 2 strane u politikinom tv dodatku....

I izdvojeno da "neće obrukati Jocu"...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Zašto Joca Memedović nije to odradio?

 

+1000

 

Šta god radi, radi vrhunski - boks posebno. A onda mu oni daju da radi jebenog Tragača.

Link to comment

+1000

 

Šta god radi, radi vrhunski - boks posebno. A onda mu oni daju da radi jebenog Tragača.

Šta mu fali , ekstra kinta. Uvek dobro dođe. Nije da su ga puškom terali...
Link to comment
Ne znam da li je ovome bas ovdje mjesto, ali umro je Vehid Gunic. Ne znam mu cijeli opus, pogotovo poslije rata, ali ja sam kao klinac obozavao "Olimpijski vremeplov" i zato ga se rado sjecam.

 

Nek mu je rahmet dushi.
Link to comment

Ima jedan car na SK-u, pominjao sam ga ovde vec, kome daju da prenosi trecerazredne teniske meceve - uzme Visko Noloa i sta mu zanimljivo, mucenom Pralici ostavi da bira od ostatka, a ovaj car prenosi sta ostane. E sad, ovaj car ne zna, sto nije problem, mnogi od nas ne znaju mnogo, evo i ja volim da pratim tenis, a opet svasta ne znam i mnogo cemu se iznenadim kad pametni ljudi pricaju ili pisu. Sve je to normalno. Medjutim, ako covek nesto prati, jos dobija i platu za to, a nije glup, ne moze da mrtav ladan izjavi da nas izmedju Anastasije Pavljucenkove i Samante Stosur ocekuje "mnogo ovakvih dugih poena" samo zato sto su na pocetku razmenile po nekoliko udaraca. Jednostavno ne moze. Dakle, ili ne prati, ili je glup. U svakom slucaju je iritantan do bola.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...