Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Kako se bese zove ovaj magarac sto radi najavu za Dimitrov-Nadal na ES? Vrlo je moguce da ce raditi i prenos. Evo par puta je rekao Grigorov, pa malo Grigor Dimitrov, miksuje valjda.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Inace, ono sto sam pricao za Novakovica da ne razume igru, zapravo sam mislio na Loncarevica :isuse: A nije da nisam znao da postoji Loncarevic i kako izgleda, ali mi se uvuklo nekako u glavu. Elem, plus za Novakovica, minus za Loncarevica.

Link to comment

Jel' to Šarenac honorarno radi za Sportklub ili je definitivno otišao sa RTS-a?!

 

Ako je ovo drugo, ima li neko insajderski info zašto se odlučio na tako nerazuman potez?

Edited by stoka
Link to comment

Jel' to Šarenac honorarno radi za Sportklub ili je definitivno otišao sa RTS-a?!

 

Ako je ovo drugo, ima li neko insajderski info zašto se odlučio na tako nerazuman potez?

A šta je prenosio?
Link to comment

U kafiću komentarišu kako je Šareni prenosio Zvezda - Efes ... Nisam pratio utakmicu, pa nisam siguran šta je od svega toga tačno ... Da li je to neko zezanje ili su ga pobrkali sa nekim ...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ko je stručni konsultant na utakmici CZ-Galatasaray, koliko čovjek davi nebitnim stvarima, sad na 24 razlike zapjenio da se posljednjih 30 sekundi treće četvrtine odigraju kao da je kraj egal utakmice, davi kao anakonda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...