Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Pa nisam baš siguran, idem u neke predjele gdje nisam siguran da ima dvojka, trojka itd. Doduše, možda se promijenilo štogod nabolje od situacije od prije par godina.

Ja sam u predelu gde imam samo SK1, a na fonu sam.

 

Postoji li jos neka mogucnost osim kockanja sa jutjubom?

Link to comment

Ja sam u predelu gde imam samo SK1, a na fonu sam.

 

Postoji li jos neka mogucnost osim kockanja sa jutjubom?

Znači nemaš net?

Mrka kapa...

Link to comment

Ne toliko poznat, a meni omiljen: Smiljan Banjac je Harisa Medunjanina, dok je igrao u Valjadolidu, zvao MedunHanin, misleci verovatno da je domaci igrac

Link to comment

Kamonarezi. Još jedan vintage Straja.

Joj mislim da je to onaj tip sa Pinka bio, u danima kad je Pink držao Seriju A.

 

Straja od novijih mislim da je uveo Đekarinija u ponudu.

Link to comment

Jeste bio sa Pinka, onaj Stefanovic, mada je on meni nekako bio i podnosljiv, iako nije znao mnogo o sportu generalno.

Ne toliko poznat, a meni omiljen: Smiljan Banjac je Harisa Medunjanina, dok je igrao u Valjadolidu, zvao MedunHanin, misleci verovatno da je domaci igrac

Secam se ja ovoga, carski :D

 

A gledam sad snimak Djokovica od juce, Banjac je juce posle jednog dugog poena koji je Marej uzeo forhendom iz teske pozicije rekao nesto tipa "i kada mislite da nema vise snage, on tu snagu volsebno izvuce iz nekog foldera" :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jeste bio sa Pinka, onaj Stefanovic, mada je on meni nekako bio i podnosljiv, iako nije znao mnogo o sportu generalno.

 

Tako je, Neša Stefanović (lol), nekako prijatan, nije imao tu nadmenost koju fura većina iako je on meni bio više nekako za Ružnal nego za komentatora.

Link to comment

I primao se na zabarski i iskljucivo zabarski fudbal. Jedno vreme je i reprezentaciju prenosio, meni je bas fest isao na paju. Izgovarao je pomorandze cudno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...