Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ne znam gdje bih s ovim pokenjavanjem, ali zar je neki WTA Sidnej i neka turska košarka bitnija od WC NFL mečeva pa su oni i u sitne sate stavljeni na SK 2 i SK 3? Mislim, ženski tenis, šta koji krasni

A gde se emituju ti drugi sadržaji?

Mislim i sk1 i 2 i 3 su isto dostupni?

Link to comment

Pa na kecu u subotu i nedjelju, u subotu čak umjesto WC tekme od pola 11 idu na kecu neke retrospektive 2016, nešto Best of Navijači, Best of Fed Kup (WTF?) i SK Moments  :isuse:

Link to comment

Pa na kecu u subotu i nedjelju, u subotu čak umjesto WC tekme od pola 11 idu na kecu neke retrospektive 2016, nešto Best of Navijači, Best of Fed Kup (WTF?) i SK Moments :isuse:

Pa sta te briga, isto ti je...

Gledao na kecu ili dvojci?

Link to comment

Pa nisam baš siguran, idem u neke predjele gdje nisam siguran da ima dvojka, trojka itd. Doduše, možda se promijenilo štogod nabolje od situacije od prije par godina. 

Link to comment

Pa nisam baš siguran, idem u neke predjele gdje nisam siguran da ima dvojka, trojka itd. Doduše, možda se promijenilo štogod nabolje od situacije od prije par godina. 

E pa onda to gledaj ovako:

Suvise je ekskluzivno da ga ne bi naplacivali....

;)

Link to comment

Smor mi je zvezda, prebacim na Fener-Armani i prenosi Jurisevic :)

Mislim da je u minut pet puta izgovorio "Naneli"

Meklin daje kos uz faul i ovaj kaze: "Veseli pravi faul pri postizanju kosa, i kao po starom nepisanom pravilu Meklin ce imati dodatno slobodno bacanje" :lol:

 

Danas sam pun strpljenja za Jurisevica, bolji je od Kovacica sigurno.

Link to comment

I ko uz kurac, Dzejk Sok posle svog meca ostao da gleda naredni a kamera ga pokazuje cesto pa nam Pesikan svaki put pomene nesto u vezi njega...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

100 puta je rekao Kalneitis. Imam utisak da je to namerno radio.

 

To cuo od Dende.

A Strajna je ranije stalno pricao Djiraldino

Edited by Giggsy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...