Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

Ja sa tog Exit Grinderman nastupa od pre deset godina pamtim da samo su uredno odsvirali ceo album po redu, dakle Mickey Mouse pa Worm Tamer pa dalje redom... a kad je posle izašao snimak, neki australijski MTV monter se napravio pametan i odlučio da sve nasumično ispretumba :isuse:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

neki australijski MTV monter se napravio pametan i odlučio da sve nasumično ispretumba :isuse:

Nisu pesme istumbane, po redu su. Samo fale 4 pesme!

Pogledaj setlistu: https://www.setlist.fm/setlist/grinderman/2011/petrovaradin-novi-sad-serbia-3d3455b.html

Snimak je izuzetan, i uspeo je velikim delom da prenese energiju i atmosferu koncerta, što je retkost.

 

Grindermen mi je vratio veru u Cavea To je prvi njegov album koji sam u celosti preslušao posle Tender Pray, i gle čuda svideo mi se. Kao Krautrock-Birthday Party...

 

To veče sa Portishead jeste jedno od najboljih, možda i najbolje. Isto tako dobro bilo je 2008. poslednjeg dana, kada su bili jedno za drugim na mejnu The Hives, Pekinška patka, Sex Pistols i Misfits. Ove godine je bila Senidah.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, klimt said:

Nisu pesme istumbane, po redu su. Samo fale 4 pesme!

 

Jeste, u pravu si. Ali gde baš isekoše meni omiljeni Worm Tamer... tu je valjda taj stejdž-dajving koji @ToniAdams pominje.

  • +1 1
Link to comment
On 16.8.2021. at 14:21, ToniAdams said:

pa da, to posle portis heda :fantom:

vrv najbolje vece na tvrdjavi u istoriji tvrdjave.

 

A pre Bristola bio Koja sa Disciplinom.

Jedini EXIT koji sam overio, naravno samo zbog Kejva. Mada je meni u Areni bio daleko bolji ugodjaj.

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

Jedini EXIT koji sam overio, naravno samo zbog Kejva.

 

Ja sam pre toga bio još samo 2004, što pamtim jer se igralo evropsko prvenstvo u Portugalu a neka devojka u masi me agresivno spopadala da joj kažem rezultat polufinala Grčka-Češka koje se igralo te večeri. :blink: Reko' nemam pojma, gde mene nađe... bar da sam nosio svoj Milan Baroš dres pa da razumem, ali ne, bio sam u civilu...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...