Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

rolf jer je los ili onako?kul su mu naslovnice, a on onako simpaticno izgleda. vidim da je katalina pisao nesto o njemu na b92, ali je bzvz tekst.
:rolf: zbog rodbinskih veza :rolf:
Link to comment

e cek, sad i ja da se ubacim za tri stripa:#1Scott Pilgrim, thanks to luba, thanks to kurdi, jedna osoba se odusevila, i jos jedna, al ta osoba pizdi jer strip izlazi otprilike jednom godisnje. #2 thunderboltsod svih novijih marvel serijala, meni se najvise svideo, uvek ga mesam sa avengers, ali thunderbolts imaju nekako bolju pricu. elem, cini mi se da su thunderbolts, avengers i civil war nekako svi izlazili u isto vreme, i da su price na neki nacin povezane, pa su odatle i dovele do smrti kapetana amerike [ovo se brubejkeru, cini mi se, nikad nece zaboraviti :D "you killed captain america week before my birthday!!!"]. al jbg, ne mogu se setim kako je islo.#3 pride of baghdad, poslednjih nekoliko strana... predivno.

Link to comment
do smrti kapetana amerike [ovo se brubejkeru, cini mi se, nikad nece zaboraviti :D "you killed captain america week before my birthday!!!"].
a sta mislite, sta je veci sok/posledica, (mislim i po strip i po tinejdzerska srca), captain america ili ovo?spajdipreview.jpg
Link to comment

iskreno, mislim da je veci sok bio za captain americu, mislim, jbg, dobijali su preteca pisma, sto pisac, sto urednici iz marvela... tu je nekako udareno na patriotizam.mada, serem, jbg, i za ovo je bilo nekih jezivih prica. al meni je bas zanimljivo to otkrivanje lica/gubljenje secanja/bye bye mary jane i sl.

Edited by Killiana
Link to comment
zar nismo to vec citali?
Za Pride of Bagdad sam siguran da smo je pominjali na stranicama ovog svetog topika, ali ovo drugo nikako da provalim sta je. Pa... sta je? Jedino vidim da je Vertigo i pretpostavljam po naslovnoj i po kurdijevoj zelji za poredjenjem, da se radi o zivotinjama.P.S. Niko da se javi da je procitao DMZ na moju preporuku i da sam mu otvorio oci i da je strip super i da sam ja genije... :( Da li ga svi znaju od pre ili se nikome ne svidja? Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

prijavljujem jos dva obozavatelja scott pilgrima, doduse jedan mi jebo mater i rek'o mi da se pit'o sto sam mu dala bas to da cita, zbog nekih slicnosti :lol:

Link to comment

hehe, siri se scott pilgrim ko zaraza. vrlo sam ponosna.nego, tek sad shvatila poentu kurdijevog pitanja, jer mi se do sad nije ni otvarala morrisonova slika. i sve razmisljam o kom poredjenju stilova oce ovaj da prica, to je nas brajan i u jednom i u drugom. sigurno neka podmetacina bghosta, jer nas prezire sto citamo stripove.@kudravidrugo je ovo. ja volim morrisona, te tako nisam objektivna, pa mi je vise nego zabavno i srcu drago. mozda stvarno treba da izvedemo uporednu analizu, zivotinje su uvek dobrodosle.i lepo od tebe sto si podsetio na dmz. ne mogu bas da ti kazem da si mi otvorio oci jer sam ga citala i pre, ali hvala na podsecanju. i to je nekako pohvala, jebes ga.a sad na captain americu i spajdija.mnogo mi upecatljiviji bio spajdi. prvo jer je millar zaista savrseno preuzeo taj deo, pa saspens i nije osnova, vec nacin kako dovede do toga, cela prica mi je spektakl.mada, ja sam saker za spajdija, citam sa uzivanjem cak i tinejdz soupice.za kapetana ameriku sam se nekako pripremila unapred, mislim, sve je vodilo ka tome da ce da nestane. ali, da je pogodilo, jeste.nego, kupila pre neki dan u platou za 500 kinti150px-49erscover.jpgsavrseno, naravno, kao i svaki mooreako ste pri lovi, svratite do njih, nesto su se zbunili sa cenama, pa se ne ugradjuju trista posto kao do sada.

Link to comment

neko je postavio pdf sa Sveborom i Plamenom, skinuo sam to još otkad i malopre naletim negde na disku i počnem da čitam. I sad sam se navukao.I gde sad da nadjem nastavak? Jel ima kod nas?

Edited by Kelt
Link to comment
neko je postavio pdf sa Sveborom i Plamenom, skinuo sam to još otkad i malopre naletim negde na disku i počnem da čitam. I sad sam se navukao.
ispravno.nije bas scott pilgrim, i malo je nazalost skupo to fibrino izdanje al vredi + valja.kod mene moze da se desi da krene navlaka na...gothamcentral.jpgsamo sto sada nemam vremena da citam, al procitao prvi trade pre par dana u jednom dahu i mislim da cu da kupujem dalje.sokirah se kad sam na prvoj strani video %$@!! - ko da je lunov magnus strip :lol:i uopste i koncept i teme i izvedba su prilicno neambiciozni, nije sleeper jebiga, ali opet je nekako dobro, opusteno, prija ko dobra policijska tv serija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...