Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

Bila je i ona tamna cokolada sa rizom koju nikako nisam voleo jer je bila tvrda kao kamen!Pakovanje sa imitacijom kineskih znakova i nekim crtezom, ne secam se kroz maglu.

Link to comment
Bila je i ona tamna cokolada sa rizom koju nikako nisam voleo jer je bila tvrda kao kamen!Pakovanje sa imitacijom kineskih znakova i nekim crtezom, ne secam se kroz maglu.
to je valjda mikado, jel?
Link to comment

U velikom kartonskom pakovanju više malih euro-blokova, uvijenih u Diznijeve likove.Galija sa mlečnim punjenjem, vrlo dobra zamena za Kinder Ladu.Čokolada s rižom je YoYo. Retko kad Mikado.

Link to comment
U velikom kartonskom pakovanju više malih euro-blokova, uvijenih u Diznijeve likove.Galija sa mlečnim punjenjem, vrlo dobra zamena za Kinder Ladu.Čokolada s rižom je YoYo. Retko kad Mikado.
uvek sam mislio da ti imaju bolji ukus od ostalih
Jel sr seća neko kremipana? Agronom valjda. Polukrugovi od čokolade punjeni nečim?бај народни тапаталк 2
ih, kako ne, secerna tabla, nije tu bilo mnogo cokolade. sad bi jeo :(
Link to comment
meni su bili ok super i mond. i one sa vocnim punjenjem, samo ti i volim te.
super super s'grozdjicama, s'ljesnjakom i rizom*super sendvic!* tu-turutu-tu-tu-tuuuusuper super s'krispijem, super s'karamelomtu-ru-tutu-tu-tusest cokoladnih okusaaaaaaa...
Link to comment
Agrokomerc, omiljena marenda :D
Mi smo imali agrokometcov kiosk u školskom dok ga nema nije obio. Posle je na zidu pisalo Meho je obro kioskŠto je dosta neobično jer je u pitanju sin ili unuk jednog od braće Pozderac Doduše možda je bila politička porukaбај народни тапаталк 2
Link to comment
meni su bili ok super i mond. i one sa vocnim punjenjem, samo ti i volim te.
kako ono beshe -
super, super s grozdjicama, leshnjakom & rizom... super sendvic.
garant negde ima youtube al' nemam sad vremena da se s time bakcem.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...