Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

pa dobro, nije index sada neki grandiozan gurmanski poduhvat.

hajp je jer je autohtoni proizvod studentske kuhinje koji je opstao, ima ga da se najedeš, ukusan je i pre svega jeftin.

 

po meni je dobar za iz provoda i kada se nema vremena kao podloga za alkohol koji treba da se konzumira pre provoda...

Edited by Ravanelli
Link to comment

meh. džigu nisam probao. lepo je što peku lepinju na licu mesta i sve ali kad podvučeš crtu opet meh. 

mislim i jedno i drugo mi je sranje. 

kacmo kod fastfuda meni su kobasice viner. pun intended. 

stim što je meni dobar omer meso/hleb dve u kifli. DP takoreći. 

Edited by nisam ja
Link to comment

probaj džigericu, to je glavno. ali onaj kukuriku u kineskoj je bolji, lepše peku lepinje

 

jeste izvalili u stražilovskoj, na uglu onaj lokal gde ima craft beer, tamo ima jebena klopa za s pivom

Link to comment

taj u kinsekoj jedini i znam. 

ovo drugo bi trebao biti tehnologs. 

bio jednom, jeo neku kobaju. bilo neloše. vidim iz auta da se to razvija tamo. 

nezgodna lokacija za pristati. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na kraju ni ne odoh za NS zbog ljudi koji sami sa sobom ne mogu da se dogovore  <_<

brate, ništa nisi propustio...

 

imaš u kraju, onaj lokalčić ispod i. garašanina ka 27. marta, koji odavno ima indeks - ok je, zasiti

Link to comment

Kako, majka mu stara, plava računaljka ovo-ono... Neko se hvalio na Tw, al sad kontam da je sveti graal?... Ono, placajte redovno 25 godina za jedan đaba račun?

Edited by giuseppe
Link to comment

Kako, majka mu stara, plava računaljka ovo-ono... Neko se hvalio na Tw, al sad kontam da je sveti graal?... Ono, placajte redovno 25 godina za jedan đaba račun?

Ja sam dobio jedan free račun pre recimo 3-4 godine...

 

ALi, mislim da je random, kad ispuniš uslove... Ne postoji tačan odgovor kad će se to desiti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...