Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Zna li neko nekoga da izdaje fin jednoiposoban stan u NS-u?

Sa CG, (bez one gradske tople vode), lokacija: Bulevar oslobodjenja, a da nije preko 150e

 

Treba mi na duuuuuuze vreme, jer sam dobio posao pa se selim

 

:thumbup:

 

Čestitke!

Link to comment

Zna li neko nekoga da izdaje fin jednoiposoban stan u NS-u?

Sa CG, (bez one gradske tople vode), lokacija: Bulevar oslobodjenja, a da nije preko 150e

 

Treba mi na duuuuuuze vreme, jer sam dobio posao pa se selim

Jes gledao oglase?

Koji deo bulevara jer se on proteze od Z stanice do Dunava?

Shibni mi na pm gde ti je shljaka pa cu veceras da pogledam.

I btw cestitke na shljaci :)

Link to comment

Hvala vam na cestitkama :)

Posao je dalje, ali imam bus do tamo, to mi nije problem.. vec sam izvadio mesecnu kartu za GSP (placa firma :D )
Recimo da bi mi odgovaralo od autobuske stanice pa sve do Futoske a i malo ispod.

Uzeo sam oglase, ali posto do 16h rabotam (ostao i nesto duze danas) zvao sam tek oko 17h i sve sto sam pikirao po Bulevaru je izdato... a neki mi se ne javljaju, dok su 3 broja nepostojeca (?!) o.O a 2 nedostupna, pa pretpostavljam da je to vec izdato ili tako nesto.

Mozda je ostala koja garsonjera, ali ja bih uhvatio neki jednoiposoban stan gde bih imao jednu sobicu sa krevetom odvojenu od kuhinje :)

Imacu strpljenja jos neko vreme, a onda cu pojuriti u fazonu "daj sta das".

Link to comment

Jes gledao oglase?

Koji deo bulevara jer se on proteze od Z stanice do Dunava?

Shibni mi na pm gde ti je shljaka pa cu veceras da pogledam.

I btw cestitke na shljaci :)

ne mogu da ti posaljem PM o.O

 

The member maheem cannot receive any new messages

Edited by Have_Fun
Link to comment

Posao je dalje, ali imam bus do tamo, to mi nije problem.. vec sam izvadio mesecnu kartu za GSP (placa firma :D )

Recimo da bi mi odgovaralo od autobuske stanice pa sve do Futoske a i malo ispod.

 

uglavnom dosta buseva ide kroz ceo bulevar, pogotovo što imaš ovih koji se spuštaju sa fruške gore sa 7x brojem (od 72 do 79) do autobuske/železničke. pa možda možeš biti opušteniji sa lokacijom, plus u ns su ti distance jedno 7x manje nego u bg i ako voliš bicikl biće ti odlično.

tako da ako ti nije frka, produži ti to još malo posle futoške i izvuci se negde na grbavicu, između vojvođanske i braće ribnikar. odatle si peške u centar, peške na štrand, peške limanski park, a tu je i limanska pijaca da budeš zdravo opskrbljen...

mislim da za 150 možeš naći neki smislen jednoiposoban stančić. ciljao bih na to da si dugoročan zakupac i nisi student da se userevaš svaki vikend i budiš komšiluk.

 

taj početak bulevara, između stanice i futoške, po meni nije nešto naročito zabavan kraj. a ako već moraš, onda bih gledao da sam blizu pap pavla, zbog blizine centra.

Edited by Ravanelli
Link to comment

pa ima u ,,pozadini,, Bulevara lepih mesta za zivot,u delu od zeleznicke do futoske..onaj deo oko Gradjevinske skole/Gagarinova i sa druge strane Rotkvarija/Kraljevica Marka...ja bih rekla da se manes Grbavice ako ces tamo onda bolje Liman

 

 

e Novi Sad je da prdnes gde god hoces..nabavis bicikli i bob da te vidi 

Link to comment

 

 

pa ima u ,,pozadini,, Bulevara lepih mesta za zivot,u delu od zeleznicke do futoske..onaj deo oko Gradjevinske skole/Gagarinova i sa druge strane Rotkvarija/Kraljevica Marka...ja bih rekla da se manes Grbavice ako ces tamo onda bolje Liman

 

 

e Novi Sad je da prdnes gde god hoces..nabavis bicikli i bob da te vidi

 

Prebacicu bajs vremenom

 

A koji god oglas da sam okrenuo u ovom delu u kojem trazim - "stan je izdat" :(

Zvacu posle 16:30h jos par oglasa

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...