Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Mada ja ko i svaki lala plaćam sve račune ko besan, i čim stignu...

I ja isto...

 

Interesantno je da mi je tad oprošten račun od 2-3 hiljade (grejanje je bilo na gas)...

 

Kako mi sad ne oproste ovaj od 11K, mater im...

Link to comment

nama ovde,tj. gazdarici bio oprosten jedan racun posle 6meseci naseg placanja ali nam je ona rekla posle da ima drugara u Informatici i da je on pogresio racun i smanjio ovde tj. manji racun na njeno ime a ona mu je naglasila da bude veci racun(njen stan gde sigurno ima blizu 15k)...nemam pojma sta je posle bilo..

 

po rendacunaljki nama ovde u garsonjeri treba otprilike 5godina da stignemo do bodova..pa ti vidi..

Link to comment

Koliko mogu da vidim na sajtu, jedino ovaj info ima u vezi tih bodova - "У акцији Плава кућна рачунаљка број ослобођених обвезника је 610 ( 608 мин.број бодова)."

Link to comment

Pisao sam im preko sajta, i dobio odgovor. Ko mi ovo protumači, dam mu zlatnu kuglicu:

 

Поштовани,
уколико да сада нисте били ослобођени,потребно је да испуните два услова да би сте били ослобођени плаћања једног рачуна:
-златна куглица.Добијате је плаћањем рачуна минимално шест месеци у року плаћања и каснијим одржавањем плаћањем рачуна на време.
-довољан број бодова.Овог месеца су ослобођени корисници са 608 бодова.
По ослобађању корисника,искоришћени бодови се не нулирају,како би се направила ранг листа ослобађања за нови круг,тако да су корисници са већим бројем бодова од 608 већ били ослобођени.
У првом кругу ( који још траје ) корисник може бити ослобођен само једном.
Нови круг ће почети када ослободимо све редовне кориснике,оне који своје рачуне плаћају до 20-ог и пензионере до краја месеца.
Срдачан поздрав

Link to comment

U stanu u kom živim je računaljka krenula da broji od novembra 2010. Oslobođen sam plaćanja aprilskog računa 2016. kada sam imao 759 bodova.

 

Sada imam 935 bodova i čekam 2022. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...