Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ljudi treba mi par informacija i to prilicno hitno

 

Prvo mi treba broj nekog pouzdanog taksija u NS. 

Drugo, zna li ko koliko je okvirno voznja od Autobuske do Instituta u Kamenici? 

Link to comment

ljudi treba mi par informacija i to prilicno hitno

 

Prvo mi treba broj nekog pouzdanog taksija u NS. 

Drugo, zna li ko koliko je okvirno voznja od Autobuske do Instituta u Kamenici? 

gledaj samo da uhvatis taxi na parkingu ispred mcdonaldsa. nikako na ostrvu ispred izlaska sa železničke, tu su divljaci. 

red taxt, sos taxi, vip taxi, grand taxi, novus taxi

cena je otprilike koja je navedena iznad, možda malo skuplja

Link to comment

Super. I meni je bilo baš lepo. A posebno mi je drago bilo videti značajan broj ljudi koji je prišao Skoči samo da mu bace rispekt :)

 

daj plejlistu :fantom:

Link to comment

Skini Novus Taxi app sa Android marketa, ostalo je rutina. Sjajan app, u realnom vremenu gledaš kada stiže taxi na mapi, važno! GPS enabled, kaže gde si pa taxi dođe po tebe. Cena u Novusu normalna za NS. Kontam najveće NS udruženje, VW vozila isključivo, žuti.

Edited by giuseppe
Link to comment

Skini Novus Taxi app sa Android marketa, ostalo je rutina. Sjajan app, u realnom vremenu gledaš kada stiže taxi na mapi, važno! GPS enabled, kaže gde si pa taxi dođe po tebe. Cena u Novusu normalna za NS. Kontam najveće NS udruženje, VW vozila isključivo, žuti.

Ne kontam što je važno da na mapi pratiš kada stiže taxi? Može malo pojašnjenje te prednosti?
Link to comment
  • 2 weeks later...

iz kulovgrada znanog po skromnosti stižu oštre kritike i snažne osude novosadskog nadobuđa :fantom:
 

U čemu je fora sa indeks sendvičem u Novom Sadu

 

Običan sendvič, reklo bi se i ništa specijalno. Možda, ali je koren popularnosti indeks senviča zapravo u karakteru Novosađana.

Nadmeni novosadski karakter umnogome je uticao na to da indeks sendvič postane toliko popularan i da se od naizgled običnog sendviča stvori maltene kult, pa se nekad čak naziva i specijalitetom. Nešto kao jedna od previše stvari kojima se Novosađani ponose. Neko treba da im kaže da je to, zapravo, običan sendvič, mada mu se mora priznati da je ukusan.

 

Link to comment

Ne kontam što je važno da na mapi pratiš kada stiže taxi? Može malo pojašnjenje te prednosti?

Loše napisano :) te mape su bells and whistles, nebitne. Važno za ne-novosađane je da je poziv taksija GPS-enabled, u smislu da ti app kaže gde si (pogodi ulicu) , ti eventualno dopuniš broj, i taksi dođe na noge.
Link to comment

Zna li neko nekoga da izdaje fin jednoiposoban stan u NS-u?
Sa CG, (bez one gradske tople vode), lokacija: Bulevar oslobodjenja, a da nije preko 150e

Treba mi na duuuuuuze vreme, jer sam dobio posao pa se selim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...