Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

razmisli za ubuduce, nije tako skupo kad se svede racun. ima i plus da je segedin lep grad, moze i to da detetu bude zanimljivo, ima "smesnih" kuca.

tjah, trebalo bi joj za to zadovoljstvo i overena dozvola oba roditelja, sto podrazumeva dosta petljanicje po ovoj vrucini...

ajvi, kazu da su i oni bazeni u starim banovcima sasvim pristojni /ja nisam bila, samo sam cula/...to ako ga budes vodila jos negde ovog leta :-) 

Link to comment

tjah, trebalo bi joj za to zadovoljstvo i overena dozvola oba roditelja, sto podrazumeva dosta petljanicje po ovoj vrucini...

ajvi, kazu da su i oni bazeni u starim banovcima sasvim pristojni /ja nisam bila, samo sam cula/...to ako ga budes vodila jos negde ovog leta :-) 

 

 

planiram jos ako stignem da odemo u neku pecinu i pripadajuce kampovanje negde pored bar za jednu noc :P

 

 

sto se vode tice ima on Dunav ispred kuce(bukvalno) i tu smo stalno na plazi..a i trenira plivanje pa mu je bazen kao takav vec prirodna sredina,konatm i malo dosadio..

Edited by ivy
Link to comment

evo vodila sam dete i na after exita  :lolol:

bili na Strandu danas,bila bas suuper muzika i pustali neku penu iz topa pa se odusevljavala deca..bilo fun

 

 

 

i hapsili nekog lika ispred,pretresali/rastavljali vozilo(audi niske registr),gomila pandura,malo ga tukli,vezali na kolenima..i tako...

Link to comment

bili smo u Petrolendu u ponedeljak dete i ja

i ok je....ono sto odmah upada u oci je prilicno necista voda u bazenima u kojima se bude duze-onaj sa toplom vodom i onaj sa talasima

ostalo ok,mi smo poneli klopu,ja popila kafu,dete sladoled..on nije izlazio iz vode,jednom smo se izgubili jedno od drugog..a voznje ono,ja nisam merodavna posle nekoliko godina letenja paraglajderom meni je to sve mnjah ali kontam da obicnim ljudima moze da se svidi..detetu se svidelo,isli smo bezbroj puta..

sve u svemu ok..za kad ide vise ljudi je def. preskupo i fali dublji bazen ..ali ici cemo jos jednom,u neku sredu tada su sve ulaznice 600din

Link to comment
  • 2 weeks later...

izgleda da je budžet grada neodrživ za ovu godinu

 

kada su potpisivali ugovor sa learom (link) imali su klauzulu penala ako kasne sa izvršenjem obaveza.

pošto su probili rokove, počeli su da plaćaju penale iz budžeta grada.

zbog ovog su uknuli gomile stavki iz budžeta, između ostalog i sufinansiranje za decu koja idu u privatne vrtiće

 

ako se nastavi još neko vreme sa ovim, to će biti veći skandal od autobuske stanice.

sve je naravno dealmakerstvo porodice vučićević, gde je otac odgovoran za stanicu, a sin (sadašnji gradonačelnik) za lear

Link to comment
  • 1 month later...

Bili! Bilo fino. Baš.

Super. I meni je bilo baš lepo. A posebno mi je drago bilo videti značajan broj ljudi koji je prišao Skoči samo da mu bace rispekt :) Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...