Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ja imam utisak nedelje, meseca i godine. Upoznao PPP ljude, svoje prve u zivotu. Bilo je divno! Sad znam da ljudi ne izgledaju kao avatari i nekako mi cudno sto sad mogu da zamislim lice ljudi koji nesto pisu ovde...Wow!

Link to comment
Ja imam utisak nedelje, meseca i godine. Upoznao PPP ljude, svoje prve u zivotu. Bilo je divno! Sad znam da ljudi ne izgledaju kao avatari i nekako mi cudno sto sad mogu da zamislim lice ljudi koji nesto pisu ovde...Wow!
Zamalo da i mene upoznas.
Link to comment

MP40 mi bacio pivo :D OK bili Red Union, ali Crvi, Crvi su razbili svirku... + sto mi naletili neki drugari iz BGDa koje odavno nisam vidio...Za Crve: :Hail: Za Red Union sa Draganom na basu: :Hail: najjace je bilo kad su Crvi svirali Johnny Casha :thumbup: Poslje svirke otisli do Izbe, gdje sam se pokacio sa konobaricama... glupace <_< a, i ja se petljam sa svakim... :frust:Edit: @ Mp40: - drugi put ja castim picem...

Edited by Atreid
Link to comment
MP40 mi bacio pivo :D OK bili Red Union, ali Crvi, Crvi su razbili svirku... + sto mi naletili neki drugari iz BGDa koje odavno nisam vidio...Za Crve: :Hail: Za Red Union sa Draganom na basu: :Hail: najjace je bilo kad su Crvi svirali Johnny Casha :thumbup: Poslje svirke otisli do Izbe, gdje sam se pokacio sa konobaricama... glupace <_< a, i ja se petljam sa svakim... :frust:Edit: @ Mp40: - drugi put ja castim picem...
I Motorhead je bio dobar, al Jackson... ma Crvi su odlicni, samo da malo to razlicitije naprave, jednostavno posle nekog vremena deluju ujednaceno, ravno. A basistkinja je delovala death proof opako. secam se jos onog union jobSto se tice upoznavanja sa forumasima i ja sam dobio priliku da stegnem ruku empejucetres i vidim da je nije navikao na upoznavanja onlajnljudi sto znaci da je normalno socijalno bice, sto sigurno nece dugo potrajati jer se to gubi sto vecim brojem ljudi koje upoznas vako i kada cujes koliko je u stvari razvijen kontakt medju ljudima zbog foruma, stos meni desilo ovog leta. A ja sam veceras uspeo i da upoznam i KristinuS, koristeci staru, udbasku, metodu indentifikacije sa perspica :DA sada malo i da nerviramo - odlicni red union, slusao i ovo leto u Somboru, a pjevač je u posedu duhovitosti i britkosti komentara. vidljiv uticaj 1 dj. balasevica Edited by Hustler
Link to comment

jebote. sve ste rekli. a ja bio previse pijan za pijano postovanje. <_<sto se tice "domacih bendova" retko dobra svirka (mislim naravno na svirku u ck, a ne neke generacije sto su bez buducnosti). dobra PPPunk - garage energija :s_p: i priznajem, kao sto neko ima fetish na uniforme, tako za mene ultimativna fantazija zapocinje sa zenom sa gitarom! :wub: za draganu. forumashi doista ne izgledaju kao avatari. bezobzira sto je mp bio shokiran, svaka slicnost sa avatarom je slucajna :P a ono sto je meni bilo posebno touchy je kad smo pomenuli 1 kinshasu...

Edited by fake
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...