Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Ozbiljno ili zajebavaš? :unsure: Mislim, voleo bih ja, pošto ga svakako planiram odgledati, ali ga nešto vazda popljuvaše...

Link to comment

I to što kažeš...Ovi mangupi mi baciše kosku (čitam ih povremeno, nisu loši), pa sam se potajno nad'o da će neko da iskoči i da kaže kako je ipak iznenadjujuće neloš....ali slim chance :(

Edited by stamcha
Link to comment
Survival of the dead!Dobar. Romero se vraca "dubljim smislovima"...Fino!
Nisam gledo ni taj ni prethodni, jesu li zombiji uvrstili M16 i Steyr AUG u svoje standardno naoruzanje ili se i dalje drze dobrih starih zuba i loseg zadaha ?Kako su se propametnili u Land of the Dead za ocekivati je da ako vec nije do sada,Romero onda organizuje da u nekom od narednih nastavaka izazovu Kasparova u sahu
Link to comment
  • 3 weeks later...
46781106.jpgodlican! pomislila sam da je prilicno razocaravajuch sudechi po prvoj trechini filma.. zapravo me razneo rasplet i dinamika!!

smatrajte me teskim weirdo-m, al mi je scena sexa Dren i Clive bila Hail.gifHail.gifHail.gif

Link to comment

ja sam film najvise iscekivala zbog Guillermo del Toro-a, ovaj covek ne mozh da omane..... i zbog Brody-jana kraju misim da me najvise odusevila Delphine Chanéac;96488565.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...