Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Jbte, american mary! Ja sam to totalno potisnuo a nema 2-3 nedelje kako sam gledao. Da ga nisi spomenuo apsolutno mi više nikad u životu ne bi pao na pamet. :lolol: Zašto sam uopšte i uzeo da gledam, da ga jebem ako znam...Mama je ok...ish. S tim da kraj jeste teško sranje. Bolji mi je mnogo Sinister, kad već pričamo o pametnim stvarima snimljenim u žanru.Trenutno sve nade polažem u ilajdžinog manijaka, ali teško da ću sad stići da ga odgledam u sledeća 2-3 dana i pored vel'ke želje... :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
maniac-poster1-250x350.jpgOvo i nije bilo toliko lose. Za slasher remake zanr.Ima neki creepy sleazy feeling.Muzika i POV kamera su plus ali je Elijah Wood kao pomahnitali serijski ubica teski fail.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

the rite: film se drzi do negde kraja, i onda ga smandrljavaju u idiotski asamoeksplikativni hepiend. ko da su ostali bez para i kraj snimili na prvu loptu.

Link to comment

Jel gledao neko the battery? Čuo sam lepe stvari, ali da se ne patim ja prvi u slučaju da su kritike dobre samo zato što je film koštao malo više od polovnog punta....

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bacio pre neko veče double feature V/H/S+V/H/S 2.Ništa posebno, ali ima svojih trenutaka. Dvojka bolja, ako ništa onda zbog toga što je onaj indonežanski velšanin što je snimio the raid neviđeni manijak koji je ownovao koncept lagano. :Hail:Inače mi se generalno sviđa ideja i nastaviću da pratim...ako oni nastave da snimaju.

Link to comment

meni ovi horor filmovi danas dosada ziva.po koji sekund i to je to.al magla,noc vestica first.zbog elijena first nisam prao kosu jednu zimu.i sad bi pobego bez borbe :cry:

Edited by bradilko
Link to comment

Izađe jedan solidan u 3 godine...mada otkad je prošao onaj bum evropskog horora pre par godina uglavnom sranje.Strašnost mi inače i nije neki odraz kvaliteta, ali me onaj proketi tajlandski shutter jeste morio dobrih par meseci..Edit - doduše nije ni da ja nisam generalno 'čka kad su ti azijati u pitanju...ne leže mom senzibilitetu. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
Izađe jedan solidan u 3 godine...
ako i to..... pre neki dan sam silom prilika vidla treiler za Keri fejk... jadno, tuznoa vidim i Rozmarinu bebu fejkuju :isuse:dabogda im holivucke kamere u paklu gorele sto diraju svete horor filmove...... a i druge
Link to comment

uzmite u obzir i da ste oguglali na "strah", ja ne pamtim da me je nešto ozbiljno uplašilo ili dotaklo, možda najviše Eden Lake, ali to zato što je to vrlo realni horor. Kada kažem "ne pamtim", mislim u poslednjih godinu-dve, pa i tri.

Link to comment
uzmite u obzir i da ste oguglali na "strah", ja ne pamtim da me je nešto ozbiljno uplašilo ili dotaklo, možda najviše Eden Lake, ali to zato što je to vrlo realni horor. Kada kažem "ne pamtim", mislim u poslednjih godinu-dve, pa i tri.
I kod mene je manje-vise tako, slazem se i za Eden Lake.Zato vise gledam starije uradke, pogotovo italijane, zbog estetike i muzike makar.
Link to comment

Meni je Martyrs bez premca u poslednjih par godina.Mada mi je i prvi REC bio izuzetno jeziv na onom, tzv, visceralnom nivou. Baš je fizički mučan za gledanje u par momenata, posebno pred kraj kad su u onoj sobici. Morao sam u par navrata da zaustavim film, da odem po čašu vode ili već nešto, toliko je bilo aprijatno.

Link to comment

E da, Sinister je isto vrlo jeziv i uspeo horor, negde do pred kraj kad ispada generic i bez veze. Ali prva polovina filma je izvrsna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...