Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

@SymeAko trazis jos neki horor a ne gleda ti se nesto staro kao sto sam predlozila, mozda jedna ~ mracna bajka: "Parasomnia" (William Malone, 2008)Ozivljava taj neki duh 80tih ali ima sopstveni vizuelni pecat i uprkos tome sto se po meni istrosi pre kraja bilo je lepo pogledati ga. Takodje je bilo detalja koji mi se nisu svideli (za pocetak, glavni negativac mi je delovao izlizano i vec vidjeno a detektiv koji ga juri kao nesrecni spoj dve ideje unutar glave scenariste), ali kad se prisetim svega, predstavio mi je lepo iznenadjenje.Parasomnia-2008-%E2%80%93-Hollywood-Movie-Watch-Online.jpg

Zaplet je morbidna varijacija na Uspavanu lepoticu: Danny se zaljubljuje na prvi pogled u Lauru koja usled bolesti većinu svog života provodi usnula. Međutim, Laura ne živi u bezbrižnom svetu snova već u zemlji košmara, dočaranoj slikama Zdzislawa Beksinskog koje su oživljene kompjuterskim efektima. Gospodar Laurinih košmara je, pak, treći krak ovog bizarnog ljubavnog trougla – ubica i hipnotizer Byron Volpe koji Lauru vidi kao svoju srodnu dušu.//Milos Cvetkovic, Popboks
Link to comment

e, najvise me nervira sto je film zapravo bio prilicno zabavan.svidelo mi se sto je odma' pocelo sa smaknucima, bez previse objasnjavanja i sto je stvarno bilo konstantno napeto - sve do tog hebenog twista, kada mi se glasno otelo: koga bre ovi zezaju? tu sve krece, ne nizbrdo, nego se survava. martyrs mi se nikako ne da da odgledam. sad cu pustim the strangers, sama sam kod kuce, pada mrak, idealno! navijam da istranziraju liv tyler. ^_^

Link to comment
e, najvise me nervira sto je film zapravo bio prilicno zabavan.svidelo mi se sto je odma' pocelo sa smaknucima, bez previse objasnjavanja i sto je stvarno bilo konstantno napeto - sve do tog hebenog twista, kada mi se glasno otelo: koga bre ovi zezaju?
Ja sam još na prvo gledanje rešio da ga zovem odličan horor sa retardiranim twistom, i ostajem pri tome. I tad su mi skretali pažnju da ne mogu film da zovem i odličnim i retardiranim u isto vreme ali boli me uvo, baš mogu i hoću! -_-
Link to comment

E reci da safe haven rula. Vredi gledati samo zbog njega...i ono sa zombijem ima svojih momenata, ali sam mislio da će biti zabavnije. A Eisener je totalno usrao sa onim poslednjim filmićem, očekivao sam više od čoveka koji nam je podario 1 hoboa sa shotgunom.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...