Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

  • 1 month later...
btw, preporuka za: Stitches - bilo bi lepo da je malo dinamicniji i ima vise muzike, ali s obzirom na budzet necu da se zalim. Porede ga sa Hatchet serijalom, rekao bih zasluzeno
Došao da prepourčim ljubiteljima horor komedija (moj omiljeni guilty pleasure), ali pošto si već odradio posao onda samo plusjedanujem. Ali je The Revenant i dalje nešto najbolje iz žanra što sam gledao baš dugo vremena. Za ljubitelje još jedna preporuka, pošto je prilično nebitan i nepoznat film a vrijedi. Edited by bob loblaw
Link to comment

Jebem li ga, mene bas ubo a nisam to ocekivao. Nije nesto ludacki urnebesam, ali u nedostatku boljeg izraza - ima srca, duse i atmosfere. :)

Link to comment

Ne znate! :PJohn dies at the end je takođe ok, znam da sam sinoć hteo još nešto spomenuti pa mi stao mozak...scenario pisao david wong sa crackeda, ko njih prati verovatno će mu leći. (imao je potencijala da bude i mnogo bolji ali je skroz fina zabava)Edit - i grabbers i grabbers! Ludi irci, odlična zabava!

Edited by bob loblaw
Link to comment

Mamahttp://www.imdb.com/title/tt2023587/?ref_=fn_al_tt_1Sta znam... dvojac sa kojim sam gledao film vrlo je zadovoljan, ali meni je ovo nekako bez sadrzaja, a glasni bioskopski "bu" efekti vise su iritantni nego zastrasujuci.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Isti sam osecaj imo posle gledanaj na festu. Super rezija i montaza i skroz supljikava prica.Nego jel neko gledao ovaj novi Evil Dead?

Link to comment
  • 3 weeks later...
Mamahttp://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1Sta znam... dvojac sa kojim sam gledao film vrlo je zadovoljan, ali meni je ovo nekako bez sadrzaja, a glasni bioskopski "bu" efekti vise su iritantni nego zastrasujuci.
do polovine jos i nekako, posle postaje prilicno repetitivan, a nimalo strasan. al ona patetika na kraju - vrlo nepotrebno.
Link to comment

ne budi tolko stroga- kraj jeste glup, ali u poslednjih nekoliko godina nije snimljeno nista da valja u zanru, tako da moramo biti srecni i sa ovim. ja odgledao american mary pre neki dan, i prinudjen sam da ga okarakterisem kao pile of shit snimljen od strane retarada. jedino kamera valja, i to bas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...